Samsung Game Live umožňuje streamování na Facebook a další služby

streamovani na facebook

Nová aplikace Samsungu se dostala na internet. Nazývá se Game Live a zaměřuje se na ty, kteří milují hraní. Pomocí ní se bude dát aktivovat streamování na Facebook, Twitch i YouTube.

Streamování na Facebook a další služby jednoduše s Game Live

Nejvíce to uvítají lidé, kteří rádi vysílají své hraní na různé služby. Streamování her se věnují tisíce lidí na světě, doslova miliony diváků pak sledují své oblíbené streamery, jak hrají hry. Většinou se jedná o hry na PC nebo na velkých konzolích. Mobilní hry nejsou tak moc oblíbené, a to i kvůli tomu, že není tak jednoduché streamovat z telefonu.

To může změnit nová aplikace Game Live, která je dostupná minimálně pro poslední dva vlajkové modely od Samsungu. Funkčnost je potvrzena na Galaxy S8 i Galaxy S7. I kvůli tomu aplikaci zatím nenajdete v Google Play. Dá se stáhnout přes Galaxy Apps, případně ručně přes APK Mirror.

Aplikace má několik zajímavých funkcí, které se budou hodit ke streamování. Můžete vybrat například nahrávání zvuku pouze ze hry/mikrofonu, nebo rovnou obojího. Můžete chatovat s přáteli, ukládat video rovnou do telefonu, kde je omezení na maximálně 4GB video, případně 200 minut na video ve vysoké kvalitě. Pokud streamujete pro kamarády, tak jim můžete rozeslat odkaz přes SMS. Lidé v diskuzích také hlásí, že se nemusí vůbec využívat pro hry, ale že funguje i s klasickými aplikacemi.

Sledujete někdy streamování her?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)