Star Wars míří i do světa virtuální reality

star wars cardboard hlavni

Jak jistě dobře víte, co nevidět se do kin dostanou nové Hvězdné války (Star Wars: The Force Awakens), jejichž brzká premiéra vzbuzuje obrovské nadšení. Na internetu (ale i v televizi) probíhají marketingové kampaně, které se z Hvězdných válek snaží “vytřískat” co se dá.

Americká společnost Verzion pro své zákazníky připravila speciální akci, prostřednictvím níž rozdala několik virtuálních realit Google Cardboard se Star Wars tématikou. Zákazníci této telekomunikační společnosti měli možnost získat (zdarma) virtuální realitu ve 4 odlišných variantách. Každá z nich je inspirovaná některou ze známých postav Star Wars.

Star Wars edice Google Cardboard

google cardboard star wars

Nyní si pravděpodobně říkáte, proč vám tuto zprávu vlastně říkáme, když se týká především zahraničních zákazníků Verizonu, mezi které pravděpodobně nepatříte. Jelikož se v dnešní době díky internetu není problém dostat k prakticky čemukoliv, hned, co nás první napadlo, bylo “zkouknout” internetový obchod E-bay, kde jsme speciální edici virtuální reality od Googlu samozřejmě našli. Je sice několikanásobně dražší než běžné Cardboard, ale co by fanoušek (sběratel) Hvězdných válek pro nový kousek do sbírky neudělal.

Zdroj: Phandroid.com

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)