Spotify rozšiřuje možnosti účtu zdarma. Uživatelé obdrží prémiovou funkci

spotify ucet zdarma nove funkce

Možnost vzdáleného streamovaní obsahu do jiných zařízení je už dnes samozřejmostí. Spotify má vlastní řešení, které se nazývá Connect. Nemohl ji však používat každý uživatel Spotify, ale pouze ti, kteří si předplatili prémiové členství. To se ale brzy změní a Spotify Connect se bude podporovat i u účtu zdarma.

Spotify účet zdarma dostane novou funkci. A to Spotify Connect

Podle serveru What Hi-Fi to umožní nové SDK, které bylo uvolněno výrobcům. Díky tomu si budou moct  i uživatelé, kteří si neplatí Spotify Premium, užívat funkci Connect. Nebude tak muset řešit propojení například s reproduktorem pomocí bluetooth. Menší problém může nastat v tom, že výrobci budou muset vydat aktualizaci na zařízení.

spotify novinky

To by obzvlášť u těch levnějších zařízení mohl být problém. Nejde o ojedinělou novinku pro uživatele účtu zdarma u Spotify. Nedávno byly zpřístupněny On Demand playlisty a podpora Google Home. I díky těmto změnám by mohla společnost Spotify nalákat nové uživatele, zároveň to ale pro některé bude na zvážení, jestli si stále mají předplácet Spotify.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Používáte Spotify? Pokud ano, vystačíte si  s účtem zdarma?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)