Spotify mění své hlavní tlačítko. Bude vám to staré chybět?

Spotify tlačítko přehrávání náhodné

Populární audio streamovací služba Spotify přichází s novinkou v ovládání mobilní aplikace i webové či desktopové verze. Dotkne se platících Premium uživatelů a pomůže jim trochu přehledněji spouštět přehrávání alb či playlistů. Po námitkách uživatelů a dokonce i některých umělců zavádí platforma oddělená tlačítka pro klasické a náhodné (shuffle) přehrávání. Ikona, která doposud dle situace obsahovala obě tyto varianty, bude nahrazena dvěma samostatnými.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

“Tato nová změna vám umožní vybrat si v horní části seznamů skladeb a alb režim, který preferujete, a poslouchat tak, jak chcete. Ať už máte rádi radost z nečekaného s režimem náhodného přehrávání, nebo dáváte přednost poslechu skladeb v pořadí pouhým stisknutím tlačítka Přehrát, Spotify vám nabízí řešení,” píše firma na svém blogu.

Hlavní výhodou je jasné odlišení, jaké přehrávání která ikonka zapne. Ještě nedávno bylo Spotify terčem kritiky, že u alb zapíná jako výchozí režim náhodné přehrávání. Až Adele se povedlo tento trend zvrátit.

Jak často si zapínáte náhodné přehrávání na Spotify?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)