Paráda! Spotify spouští předplatné pro páry Premium Duo. Na kolik vyjde?

Spotify Premium Duo

Nejpopulárnější hudební streamovací služba světa přichází s možností platit prémiový přístup pro dvě osoby z jedné domácnosti. Novinka s názvem Premium Duo doplňuje dosavadní standardní Spotify účty pro jednoho nebo rodinu. Pointou nové formy předplatného je, že typicky páry nemusejí nadále sdílet jeden prémiový účet, případně platit dva samostatné. Premium Duo jim umožní mít dva samostatné v jednom tarifu. Součástí novinky je také společný Duo Mix playlist, který bude obsahovat skladby z obou účtů. A na kolik Premium Duo vyjde? V ČR je to 7,99 eur (cca 215 Kč) na měsíc.

Uživatelé, kteří doposud prémiový účet nezkusili, mají možnost otestovat Premium Duo na měsíc zdarma. U stávajících placených uživatelů je přechod velmi snadný a nemusejí se obávat jakékoli ztráty nastavení či playlistů. Spotify upozorňuje, že uživatelé zařazení do dvojitého účtu musejí bydlet na stejné adrese. K tomu účelu je při nastavování Premium Duo potřeba zadat adresu a následně druhého člověka pozvat.

Využijete nové Premium Duo na Spotify?

Zdroj: Spotify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)