Spotify vstupuje do rozšířené reality. Hudba půjde připnout na nábytek či zeď

spotify rozsirena realita

Spotify je dostupné na všechny možné platformy, nově se dostává i na headset Magic Leap. Výsledkem je zajímavé využití, jak si organizovat hudební knihovnu. Jediné mínus je prozatím v nutnosti vlastnit headset, který stále vychází v přepočtu na více než 50 tisíc korun.

Na Magic Leap si nově spustíte Spotify

Připevnit v rozšířené realitě můžete alba, umělce, playlisty i jednotlivé skladby. Vytvořit si můžete doslova v každé místnosti zvukový obraz. Poté už jen můžete pouštět hudbu stisknutím virtuálního tlačítka. Spotify nicméně nepomůže tomu, aby se Magic Leap prodával lépe. Brýle pro rozšířenou realitou jsou příliš drahé. Hodí se to ale těm, kteří už jedny brýle vlastní.

Magic Leap + Spotify App Demo

Magic Leap + Spotify App Demo

Z pohledu telefonů to může být zajímavější. Jak Google, tak i Apple tlačí rozšířenou realitu stále více a více. Dokážeme si představit, že by něco podobného mohlo fungovat právě s telefony. Například do kuchyně si umístíte písničky a alba, která posloucháte při vaření a poté je rychle spustíte bez nutnosti zapínat aplikaci a hledat je v seznamu.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Využili byste rozšířenou realitu u Spotify?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)