TOPlist

Spotify Kids: aplikace pro děti, která nabídne pouze „čistý“ obsah

spotify kids nová aplikace

Spotify patří k nejlepším streamovacím službám na přehrávání hudby vůbec a není proto divu, že se jej vývojáři snaží neustále vylepšovat. Na svém blogu nyní společnost informuje o nové aplikaci Spotify Kids, která jak již název napovídá bude určena pro děti. Jaké výhody to přinese nejen pro ně, ale také pro starostlivé rodiče?

Aplikace hledí na to, že její obsah konzumují děti. To znamená, že jim nabídne hudbu bez vulgarismů, sexuálních podtextů a dalších věcí, které jsou pro děti nevhodné. Dítě si bude moci vybrat svůj avatar, ukládat si skladby či tvořit playlisty. Spotify Kids stejně jako ve své „dospělé“ verzi pozná, co se uživateli líbí a na základě toho mu doporučí hudební obsah. Rodič bude mít navíc plně pod kontrolou to, co dítě aktuálně poslouchá.

Spotify Kids se momentálně nachází ve fázi betatestování, které probíhá v Irsku. Pokud ho budete chtít pro své dítě využít, budete muset vlastnit Family Premium účet, který vyjde na 8,99 EUR měsíčně. Oproti standardnímu Premium účtu jej může používat až 6 různých zařízení v rámci rodiny. Aplikace bude fungovat samostatně a v některých zemích je již dostupná v Google Play a App Store. Kdy se však oficiálně podívá do našich končin není v tuto chvíli jisté.

Spotify Kids
Spotify Kids

Jak se vám líbí Spotify Kids?

Zdroj: newsroom.spotify.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)