Spotify prý nabídne karaoke. A dokonce vám i ohodnotí zpěv

Spotify karaoke zpěv Sing

Také při poslechu oblíbené skladby často neodoláte pokušení a přidáte se s vaším vlastním hlasem ke zpěvákovi či zpěvačce? Pokud je to tak a současně patříte i mezi uživatele aplikace Spotify, máme pro vás velmi zajímavou novinku. I když o této funkci zatím oficiální stránky mlčí, podle redakce Tech Radar tato populární audio platforma přichází s režimem karaoke. Budete si tak moci interaktivně zazpívat přímo s aplikací.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Aby nešlo jen o překřikování hudby hrající z telefonu, nabídne novinka již známé postupné rolování textu skladby a Spotify dokonce zapne i mikrofon. To z toho důvodu, že umělá inteligence po skončení písničky ohodnotí váš výkon. Pravděpodobně na základě (ne)dodržení daných tónů.

V tuto chvíli není jasné, v jakých vlnách a v jakých regionech Spotify své karaoke zavádí, každopádně už víme, kde jej případně hledat. Je potřeba spustit skladbu, podívat se do jejího textu a hledat tlačítko Sing (Zpěv či Zpívat). Pak už se do toho můžete pustit. A jestli vás bude porovnávání vašeho a originálního zpěvu bavit, mrkněte i na nedávnou podobnou novinku od Googlu, která je věnována Freddiemu Mercurymu.

U které skladby neodoláte a vždy zpíváte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)