Máte Spotify? Poslechněte si oficiální GTA rádio!

gta radio spotify
  • Rockstar Games spustilo oficiální playlist GTA Radio na Spotify
  • Obsahuje především skladby z GTA V, jsou zde ale některé hity z Vice City či GTA IV

Rockstar Games nedávno na svém webu oznámil nový playlist Grand Theft Auto Radio, který je už nyní k dispozici na Spotify. Seznam zahrnuje ikonické skladby, takže pokud jste někdy hráli alespoň jeden díl GTA, určitě si na nějakou písničku vzpomenete.

Playlist obsahuje hity ze stanic jako je Flash FM z GTA: Vice City, ale také hip-hopové klasiky z GTA IV a stanice The Beat 102.7 nebo nejnovější skladby z GTA Online. Můžete si tedy zkrátit čekání na první trailer GTA 6, který má přijít v prosinci a zavzpomínat na staré dobré časy.

Spotify – hudba a podcasty
Spotify – hudba a podcasty

I já jsem dal playlistu šanci a některé skladby ve mě opravdu vyvolávají určitou nostalgii. Nejvíce skladeb je zde jednoznačně z GTA IV a GTA V, dominuje především hip-hop, trochu mi ale chybí osmdesátkové hity jako je například Self Control, Owner Of A Lonely Heart či I Wanna Rock z Vice City, které mělo z mého pohledu jednoznačně nejpovedenější soundtrack nejen ze série GTA, ale z videoher obecně.

Flash FM (GTA Vice City)

Flash FM (GTA Vice City)

Fanouškovské playlisty jsou tedy kolikrát povedenější, ale pokud chcete dát oficiálnímu „rádiu“ šanci, můžete jej už teď vyzkoušet na Spotify.

Jakou písničku máte ze série GTA nejraději?

Zdroj: Rockstar Games

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)