Hra o spojování potrubí v novém kabátu s 50 Shades of Roads

spojovani potrubi hra android

Návyková hra se spojováním vodovodních trubek je věčný evergreen, který si prošel všemi platformami. Stále stejný princip otáčení trubek tak, aby jimi bez problémů protekla voda zkrátka nestárne. V upravené podobě si ho můžete připomenout ve vtipně pojmenované hře 50 Shades of Road, kde se místo spojování potrubí pokusíte postavit silnici nebo koleje.

Spojování potrubí na Androidu tak trochu jinak (a bez reklam)

Vývojář hry 50 Shades of Roads, která vtipně kopíruje název ságy erotických románů 50 odstínů šedi, využil principu nestárnoucího spojování potrubí. V klikačce s roztomilou grafikou si v landscape módu budete moci vyzkoušet puzzle sestavená z bloků silnice nebo kolejí. Hra vás netrápí časovým limitem, je však třeba sbírat hvězdičky pro otevření dalších světů a levelů.

Hra není zpočátku nikterak náročná, s přibývajícími levely se však už lze pěkně zapotit. Nespornou výhodou neznámého titulu je i absolutní absence jakékoli reklamy – 50 Shades of Road si tak zahrajete zcela zdarma a bez vyskakujících bannerů, vše v čisté minimalistické 3D grafice. Pro hraní je vám k dispozici 400 různých levelů a denní speciály.

50 Shades Of Roads
50 Shades Of Roads

Hru si můžete prohlédnout také na videu

50 Shades Of Roads (by Emerald Powder) – puzzle game for android – gameplay.

50 Shades Of Roads (by Emerald Powder) - puzzle game for android - gameplay.

Odkaz na video pro čtenáře přicházející z aplikace Svět Androida.

Další rychlé tipy na super Android hry:

Máte tip na další hru či aplikaci, která by v našich Rychlých tipech neměla chybět?

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)