Spekulace: HTC chystá další přístroje na druhé pololetí 2013

HTC-One-detail

Tchajwanskému výrobci se vstup do letošního roku opravdu povedl – podepsal se na tom zejména stylový smartphone HTC One, který se dobře prodává. To je potřebná vzpruha pro společnost, která se poslední roky spíše trápí. I proto nechce HTC ponechat nic náhodě a chce letošní rok přinést další přístroje. Takové virtuální drby dnes poletují ve větru. A které modely by se tedy mohly objevit?

HTC by mohlo představit svůj první phablet a zároveň konkurenci pro Galaxy Note 3. Nové monstrum s označením HTC T6 je očekáváno s téměř 6palcovým Full HD displejem, kovovým tělem a výkonným Snapdragonem 800 s frekvencí 2,3 GHz. Nechybí ani 2GB RAM paměť či 3300mAh baterie. Takový Galaxy Note s precizním zpracováním od HTC? Proč ne!

  Samsung-Galaxy-Note-3-concept-1

Od obří T6 přeskočme pár palců a podívejme se na připravovaný model HTC One mini. Opět si lze povšimnout podobnosti se značením a politikou společnosti Samsung, která také představila svůj “malý model” přístroje Galaxy S4. HTC One mini, které nese označení M4, není v internetových drbech žádnou novinkou a mluvili jsme o tomto modelu již dříve. Displej by se měl zmenšit na oblíbenou velikost 4,3″, rozlišení činí 1280×720 pixelů a ušetří se také dvě jádra. Přístroj by měl dorazit s Androidem 4.2 někdy v červenci.

HTC-One-detail

O dalších dvou modelech toho příliš nevíme. HTC Butterfly S by mohl být nástupce oblíbeného Butterfly J, který se u nás bohužel neprodává. A to možná potká i tento model. Řada Desire se rozšíří minimálně o jeden model (o oficiálně oznámený Desire 600), ve vzduchu ovšem poletuje také informace, že se chystá i slabší Desire 200. Ani o tomto přístroji toho tolik nevíme, ale dá se předpokládat, že by nahradil Desire C, čemuž by odpovídala také slabší výbava přístroje.

Představí HTC tyto modely? Líbí se vám některý nebo máte svou představu o vysněném telefonu?

zdroj: androidauthority.com, androidauthority.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)