Menu

CyanogenMod 14.1 si razí cestu na Nexus 5, Moto X Pure Edition a další starší

O alternetivních ROMkách CyanogenMod již jistě slyšel i leckterý méně znalý Androiďák. Je to totiž prakticky nejznámnější ROM ze všech dostupných a má pro to svůj důvod – přináší každou nejnovější verzi Androida i na zařízení, která by se jej oficiálně nikdy nedočkala. Nyní vývojáři oznámili, že mezi podporovanými zařízeními pro nejnovější CyanogenMod 14.1 (Android 7.1) přibyla další šestice kousků.

CyanogenMod 14.1 dostane Nugát i na starší smartphony

Nadšením tak mohou začít vyskakovat například majitelé Nexusu 5, kteří se Nugátového Androida pro svého mazlika již oficiálně nedočkali. Slavit mohou také například majitelé smartphonu Motorolo Moto X Pure Edition, jenž by se oficiální cestou také nedočkal. Stejně tak se dočkají i vlastníci cloudového smartphonu Nextbit Robin, se kterým se ale u nás setkáte jen velmi zřídka.

android_7_nougat cyanogenmod 14.1

CyanogenMod 14.1 můžete mít nově na:

Kromě prací na nejnovějším Androidu ale stále běží práce i na tom minulém. CyanogenMod 13 ještě neřekl poslední sbohem a i Android s příchutí Marshmallow se dostává (byť se zpožděním) na zařízení, která ho už ani nečekala:

Je dobré vidět, že komunita funguje přesně tak jak má, navzdory všem otázkám, okolo současného dění v komerční společnosti Cyanogen Inc., která dává alternativní ROM základní kameny. Podpory se dočkávají stále nová zařízení a věříme, že se i nadále dočkávat budou.

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

dunco

z aplikace
5.12.2016 18:58

Co článek to bomba, ještě, že existuje konkurence 😂😂.

Benoni

z aplikace
5.12.2016 18:59

To je všechno krásné, ale co Samsung note 4? To hanba. Taková mašina a ma jen cm 12. A na staré střepy se exportuje cm 14. Co k tomu dodat?

Benoni

z aplikace
5.12.2016 19:02

Kdy bude cm 14 na Samsung notě 4?

Jarpet

z aplikace
5.12.2016 19:26

Dunco : Ty jsi opravdu exot a debil. Chodím sem už hodně dlouho, vím že SA slibuje novou aplikaci už tři roky, mají své mezery. Ale nechápu proč se vůbec angazujes když pro tento web nemáš pochopení. Drž se u konkurence a tady alespoň nebudem číst ty podprahovky které tu furt smolíš.

LufyCZ

z aplikace
5.12.2016 22:41

Benoni: nesmíš se dívat na oficiální cm stránky, ale podívej se radši na xda, tam bude neoficiálni CM14 ROMka už určitě dostupná ;-)

Martin P.

6.12.2016 10:28

Hlavně než to nainstalujete taky si přečtěte XDA na kolik moc je to pro který model funkční….

Irun66

z aplikace
6.12.2016 16:04

Pro mé LG G pad 8.3 je už taky dávno k dispozici, ale zatím jsem neměl důvod k přechodu.
Jarpet : Dunco vyslovil jen svůj názor, aplikace je slibovana opravdu dlouho, ano lze chodit na SA přes web, ale množství reklamy mě odrazuje (samozřejmě chápu, že SA musí z něčeho žít).
Ale novou appku by si SA zasloužil….

RSS (komentáře k článku)