Android RoadShow 2012 – již tento víkend v Českých Budějovicích

IMG_0991

Na naši další zastávku mezi velkými městy se mohou těšit obyvatelé Českých Budějovic, kde představíme svůj androidí arzenál již tuto sobotu (25. 8. 2012). Jako vždy se můžete těšit na přehlídku nejnovějších zařízení, spoustu zajímavých informací formou přednášek, mnoho zábavy a možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny od společnosti Samsung, která se stala hlavním partnerem Android RoadShow 2012 v Českých Budějovicích. Neváhejte dorazit!

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Cílem naší poutě po velkých městech je seznámit širokou veřejnost s nejnovějšími androidími přístroji a technologiemi, které jsou v současné době na trhu. Ačkoliv se Vás o všem snažíme informovat na našem portálu, možnosti vyzkoušet si některá ze zařízení ve vlastních rukou textem nahradit nelze. Na Android RoadShow je tak k vidění a osahání spousta zařízení od největších výrobců, jejichž zástupci jsou zároveň připraveni odpovídat na veškeré Vaše dotazy týkající se jejich produktů. Nabitý program patří zejména odborným přednáškám, na kterých se každý návštěvník dozví spoustu zajímavých informací z androidí scény. O hladký průběh akce se starají redaktoři našeho portálu, kteří si pro Vás připravili spoustu zábavy a taktéž Vám rádi pomohou s jakýmkoliv problémem či dotazem ohledně přístrojů a systému Android. Snažili jsme se, aby se program zalíbil každému návštěvníkovi, takže se nebojte vzít s sebou kamarády, přítelkyně nebo třeba babičky. Každý si u nás najde to své.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

České Budějovice 25. 8. 2012

Již tento víkend (25. 8. 2012) se místem s největším zastoupením androidích nadšenců a přístrojů stanou České Budějovice, kde se uskuteční naše letošní třetí zastávka. Celou akci budou hostit prostory kongresového centra ArtIGY. Program začíná již v 10:00, takže si svůj příchod naplánujte na 9. hodinu, abyste se stihli rozkoukat a vyzkoušet si nějaká zařízení ještě před zahájením akce.

a338d83be44dbf623f3a61970ab66b8a_03496

Co jsme si pro Vás připravili?

Samsung

Hlavním partnerem pro Android RoadShow v Českých Budějovicích se stala společnost Samsung, která toho přiveze opravdu hodně a bude se na co těšit. Lídr mezi mobilními zařízeními si pro návštěvníky připravil opravdovou lahůdku, neboť jako první v České republice dostane každý příchozí možnost osahat si velice očekávaný tablet Galaxy Note 10.1. Mezi dalšími zařízeními k vidění a vyzkoušení nemůže chybět vlajkový model a nejspíše nejlepší telefon současnosti, Samsung Galaxy S III, nebo třeba TOP modely Galaxy S II, tabletotelefon Galaxy Note či nejnovější tablety z rodiny Galaxy TAB. Samsung do jižních Čech přiveze také své Samsung Note studio s karikaturistou, kde si můžete nechat  zdarma zhotovit svou karikaturu, která bude vytvořena na přístroji Galaxy Note.

Samsung

IMG_0959

HTC

Na velké akci nemůže chybět ani tchajwanská společnost HTC, která zde převede celou svou řadu One (X, S a V). K vidění však bude také nové Desire – C nebo hudební specialista Sensation XL, na kterém si můžete plně vychutnat efekty Beats Audia.

HTC-Logo

IMG_0964

Nvidia

Mezi významnými partnery naší RoadShow nebude chybět ani společnost Nvidia, která v Českých Budějovicích bude prezentovat sílu svého čipu Nvidia Tegra 3 a grafického akcelerátoru GeForce. V přednášce Igora Staňka se tak dozvíte spoustu nových informací o potenciálu tohoto čipu, u stánku si pak můžete výkon Tegry prakticky vyzkoušet.

Badge_Tegra_3D_large

IMG_0936

Mautilus

Jelikož se stále více a více rozmáhá bezdrátová technologie NFC, rozhodli jsme se, že by tato technologie měla dostat prostor i na naší RoadShow. K dispozici Vám budou odborníci ze společnosti Mautilus, kteří Vám předvedou použití NFC v praxi, Petr Mazanec pak ve své přednášce napoví, proč je NFC “cool” a jak ho využívat.

maut

IMG_1032

Burda a Fajn Rádio

Na českobudějovické RoadShow se nezapomeňte stavit také na stáncích Burda, kde jsou pro Vás připraveny časopisy zdarma, a Fajn Rádia.

Burda(1)

Redakce Světa Androida

O hladký průběh akce se budou starat naši redaktoři, které bezpečně poznáte podle triček v motivech Android RoadShow 2012. Nebojte se je zasypat veškerými dotazy, které Vás zajímají o systému Android, o našem webu nebo projektu. Chybět nemůže samozřejmě ani náš maskot v podobě Androida nebo auto v barvách RoadShow. Stejně jako na minulé RoadShow v Brně si budete moci vyzkoušet špičkový tablet Nexus 7 a multimediální cloudové centrum Nexus Q.

P1010425

O zábavu nebude nouze, neboť se každý může pasovat do role pilota kvadrokoptéry Ar.Drone 2 nebo si zaskotačit s nezbednou koulí Sphero. Tyto Hi-tech hračky se, jak jinak, ovládají pomocí androidích přístrojů.

IMG_1003

http://youtu.be/CN-oRGYuVxA

Program

Po slavnostním zahájení, které povede Petr Mišák, přijde na řadu hlavní partner Samsung, který nám představí své produkty a služby. Petr Nálevka Vám ve své prezentaci ukáže, jak ze svého přístroje vytáhnout maximum, doplní ho Petr Mazanec svou prezentací, kde se dozvíte vše o technologii NFC. Po přestávce na oběd nám Igor Staněk ukáže, co vše dokáže výkonný čip Nvidia Tegra 3 a nemůže chybět ani přehlídka zajímavých aplikací od Petra Mišáka. Celý program RoadShow bude zakončen závěrečným vyhlášením výherců a volnou zábavou.

ars_small

Registrace

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve. Registrace je úplně zdarma.

reg

Oficiální stránky Android RoadShow 2012

Další informace a možnost registrace můžete najít na oficiálním webu Android RoadShow 2012. Můžete zde sledovat novinky nebo třeba aktuální počet registrovaných účastníků, který již překročil hodnotu 2 000.

ARS

Partneři

partner

Celá redakce se na Váš do Českých Budějovic těší, tak neváhejte a doražte také! Dejte vědět svým přátelům a známým, sdílejte tento článek na sociálních sítích a přiveďte tak do Českých Budějovic co nejvíce lidí.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)