Menu

Android RoadShow 2012 – již tento víkend v Českých Budějovicích

Na naši další zastávku mezi velkými městy se mohou těšit obyvatelé Českých Budějovic, kde představíme svůj androidí arzenál již tuto sobotu (25. 8. 2012). Jako vždy se můžete těšit na přehlídku nejnovějších zařízení, spoustu zajímavých informací formou přednášek, mnoho zábavy a možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny od společnosti Samsung, která se stala hlavním partnerem Android RoadShow 2012 v Českých Budějovicích. Neváhejte dorazit!

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Cílem naší poutě po velkých městech je seznámit širokou veřejnost s nejnovějšími androidími přístroji a technologiemi, které jsou v současné době na trhu. Ačkoliv se Vás o všem snažíme informovat na našem portálu, možnosti vyzkoušet si některá ze zařízení ve vlastních rukou textem nahradit nelze. Na Android RoadShow je tak k vidění a osahání spousta zařízení od největších výrobců, jejichž zástupci jsou zároveň připraveni odpovídat na veškeré Vaše dotazy týkající se jejich produktů. Nabitý program patří zejména odborným přednáškám, na kterých se každý návštěvník dozví spoustu zajímavých informací z androidí scény. O hladký průběh akce se starají redaktoři našeho portálu, kteří si pro Vás připravili spoustu zábavy a taktéž Vám rádi pomohou s jakýmkoliv problémem či dotazem ohledně přístrojů a systému Android. Snažili jsme se, aby se program zalíbil každému návštěvníkovi, takže se nebojte vzít s sebou kamarády, přítelkyně nebo třeba babičky. Každý si u nás najde to své.

České Budějovice 25. 8. 2012

Již tento víkend (25. 8. 2012) se místem s největším zastoupením androidích nadšenců a přístrojů stanou České Budějovice, kde se uskuteční naše letošní třetí zastávka. Celou akci budou hostit prostory kongresového centra ArtIGY. Program začíná již v 10:00, takže si svůj příchod naplánujte na 9. hodinu, abyste se stihli rozkoukat a vyzkoušet si nějaká zařízení ještě před zahájením akce.

Co jsme si pro Vás připravili?

Samsung

Hlavním partnerem pro Android RoadShow v Českých Budějovicích se stala společnost Samsung, která toho přiveze opravdu hodně a bude se na co těšit. Lídr mezi mobilními zařízeními si pro návštěvníky připravil opravdovou lahůdku, neboť jako první v České republice dostane každý příchozí možnost osahat si velice očekávaný tablet Galaxy Note 10.1. Mezi dalšími zařízeními k vidění a vyzkoušení nemůže chybět vlajkový model a nejspíše nejlepší telefon současnosti, Samsung Galaxy S III, nebo třeba TOP modely Galaxy S II, tabletotelefon Galaxy Note či nejnovější tablety z rodiny Galaxy TAB. Samsung do jižních Čech přiveze také své Samsung Note studio s karikaturistou, kde si můžete nechat  zdarma zhotovit svou karikaturu, která bude vytvořena na přístroji Galaxy Note.

HTC

Na velké akci nemůže chybět ani tchajwanská společnost HTC, která zde převede celou svou řadu One (X, S a V). K vidění však bude také nové Desire – C nebo hudební specialista Sensation XL, na kterém si můžete plně vychutnat efekty Beats Audia.

Nvidia

Mezi významnými partnery naší RoadShow nebude chybět ani společnost Nvidia, která v Českých Budějovicích bude prezentovat sílu svého čipu Nvidia Tegra 3 a grafického akcelerátoru GeForce. V přednášce Igora Staňka se tak dozvíte spoustu nových informací o potenciálu tohoto čipu, u stánku si pak můžete výkon Tegry prakticky vyzkoušet.

Mautilus

Jelikož se stále více a více rozmáhá bezdrátová technologie NFC, rozhodli jsme se, že by tato technologie měla dostat prostor i na naší RoadShow. K dispozici Vám budou odborníci ze společnosti Mautilus, kteří Vám předvedou použití NFC v praxi, Petr Mazanec pak ve své přednášce napoví, proč je NFC “cool” a jak ho využívat.

Burda a Fajn Rádio

Na českobudějovické RoadShow se nezapomeňte stavit také na stáncích Burda, kde jsou pro Vás připraveny časopisy zdarma, a Fajn Rádia.

Redakce Světa Androida

O hladký průběh akce se budou starat naši redaktoři, které bezpečně poznáte podle triček v motivech Android RoadShow 2012. Nebojte se je zasypat veškerými dotazy, které Vás zajímají o systému Android, o našem webu nebo projektu. Chybět nemůže samozřejmě ani náš maskot v podobě Androida nebo auto v barvách RoadShow. Stejně jako na minulé RoadShow v Brně si budete moci vyzkoušet špičkový tablet Nexus 7 a multimediální cloudové centrum Nexus Q.

O zábavu nebude nouze, neboť se každý může pasovat do role pilota kvadrokoptéry Ar.Drone 2 nebo si zaskotačit s nezbednou koulí Sphero. Tyto Hi-tech hračky se, jak jinak, ovládají pomocí androidích přístrojů.

Program

Po slavnostním zahájení, které povede Petr Mišák, přijde na řadu hlavní partner Samsung, který nám představí své produkty a služby. Petr Nálevka Vám ve své prezentaci ukáže, jak ze svého přístroje vytáhnout maximum, doplní ho Petr Mazanec svou prezentací, kde se dozvíte vše o technologii NFC. Po přestávce na oběd nám Igor Staněk ukáže, co vše dokáže výkonný čip Nvidia Tegra 3 a nemůže chybět ani přehlídka zajímavých aplikací od Petra Mišáka. Celý program RoadShow bude zakončen závěrečným vyhlášením výherců a volnou zábavou.

Registrace

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve. Registrace je úplně zdarma.

Oficiální stránky Android RoadShow 2012

Další informace a možnost registrace můžete najít na oficiálním webu Android RoadShow 2012. Můžete zde sledovat novinky nebo třeba aktuální počet registrovaných účastníků, který již překročil hodnotu 2 000.

Partneři

Celá redakce se na Váš do Českých Budějovic těší, tak neváhejte a doražte také! Dejte vědět svým přátelům a známým, sdílejte tento článek na sociálních sítích a přiveďte tak do Českých Budějovic co nejvíce lidí.

 

Komentáře

Johan

Johan

22.8.2012 20:59

České Budějovice? Škoda, pro mě je to jak do Aše :D

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

23.8.2012 8:05

Johan:
Tak vemte hromadu kamarádu a udělejte si pěkný sobotní výlet.

Filip

Filip

23.8.2012 19:56

Moc rád bych jel, ale ČESKÉ Budějovice jsou pro mě daleko. Kdybych včas věděl, že je to v Praze, tak tam bych na 100% jel.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

24.8.2012 13:52

Tak už zítra se uvidíme. Sebou si vezměte dobrou náladu a svého Androida :). Těšíte se stejně jako my?

jack

jack

24.8.2012 14:05

A co asus ten tam nebude? Jestli ne tak to bude škoda.

Tomáš

Tomáš

24.8.2012 15:34

jak probíhá ta soutěž? jména registrovaných se vytáhnout z klobouku? :-)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

24.8.2012 17:21

jack:
Nejraději bychom tam viděli všechny výrobce Android zařízení, včetně Google CZ. Pevně věříme, že se nám to příští rok povede. Pokud chcete Android RoadShow 2012 podpořit a přesvědčit tak i ostatní výrobce k účasti, stačí, když na akci přijdete nebo se o ní zmíníte na internetu.

Tomáš:
To zatím neprozradíme :). Nechtě se překvapit.

CliffLee

CliffLee

24.8.2012 17:48

Čus, chtěl bych se zeptat jestli jde zrušit takhle narychlo registrace, kámoš musí nutně do práce a od nás to je 4hod. cesta vlakem a autem nepojedu, takže sám nejedu, právě se asi registrujeme do Plzně, tak abych s tím neměl nějaký problémy že sem se neukázal….

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

24.8.2012 18:49

CliffLee:
Stačí když na roadshow@svetandroida.cz pošlete žádost o zrušení registrace

Jiri

Jiri

24.8.2012 20:36

Hey hey chci se zeptat je to v obchodnim centu IGY České Budějovice 3.patro

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

24.8.2012 21:49

Jiri:
Hey hey :), ano je to v kongresovém centu artIGY České Budějovice.
http://www.androidroadshow.cz/roadshow/

Petr

Petr

25.8.2012 16:15

Děkuji všem organizátorům za výbornou akci :) Jsem rád, že jsem se zúčastnil :)

marek

marek

25.8.2012 17:07

Díky za super akci. Těším se na další :)

Tomáš

Tomáš

25.8.2012 17:30

Díky za pěknou akci. Doufám že se zase někdy stavíte :)

PLATARI

PLATARI

25.8.2012 17:41

Nejak divne organizovany. NIKDE neni psany cas ukonceni,tak tu ted v pul sesty stojim pred vchodem,protoze predpokladam,ze to bude nejspis do zaviracky centra a nikde nikdo,nikde nic… :-/ Blba reklama….

Vachy 13

Vachy 13

25.8.2012 19:23

Výborná akce,doufám že další rok bude také :))

MiCHi

MiCHi

25.8.2012 21:34

akce v ČB docela dobrá, měli byste si ale změnit banner. banner říká můžete vyhrát jednu z cen – HTC One S, Samsung Galaxy Note 10.1 a Samsung Galaxy S3, ale dneska v ČB jste měli jenom Samsung Galaxy S2, trošku “klamavá reklama”, ale jinak jsem se bavil

HUdasp

HUdasp

26.8.2012 23:21

Akce byla supr. Vyjma úvodní PR teleshopingu Samsungu (kde ani nebyli soudruzi schopni si počeštit slajdy a hlavně do obrázků dodat skutečnou fotku S3 a ne přerostlou S2) ve stylu cestovky BECK byly zajímavé především přednášky o NFC, kde jsem konečně pochytil, o co ve skutečnosti jde. A nVidia byla také přínosná. Ze zařízení je pro mne největší hvězda tablet od Lenova ThinkPad, kterej je jako ze starý dobrý školy.

koblih

koblih

4.9.2012 9:14

Budou fotografie, prosím?

RSS (komentáře k článku)