TOPlist

Parametry Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro kompletně odhaleny. Překvapí vás?

unikle-specifikace-xiaomi-mi-10t-mi-10t-pro

Čínské Xiaomi by mělo za pár hodin představit hned tři telefony z nové série Mi 10T. Jak už jsme u této firmy zvyklí, půjde kromě klasické verze i o varianty Lite a Pro. K první a poslední jmenované teď unikly kompletní specifikace. Můžeme tak mobily Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro posoudit skrze jejich hardwarové specifikace ještě před jejich oficiálním uvedením. Jak se asi dalo očekávat, největším tahákem Pro verze by měl být lepší hlavní fotoaparát.

Klasická varianta bude vybavená 64megapixelovým senzorem, ta s přídomkem Pro dostane 108megapixelový foťák. Vybavenější a dražší mobil také nabídne varianty pamětí 8+128 GB a 8+256 GB. U standardní verze na výběr podle všeho nebude a musí si vystačit s nižší z těchto hodnot. Varianta Pro pak přijde nejen v černé a stříbrné barvě, ale i v modré. Ostatní specifikace modelů Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro jsou podle uniklých tabulek úplně stejné. Významný rozdíl ve výbavě a ceně se tak bude týkat foťáku a pamětí.

Jaké tipujete ceny těchto modelů?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)