Soutěž: Ukaž kreativitu a vyhraj Samsung Galaxy S9+

Samsung soutez Galaxy S9 - ukaz kreativitu vyhraj nejlepsi Samsung

Pokukujete po novém telefonu? Tak to jste tady správně. Letos pro vás Svět Androida připravil jedinečnou soutěž „Ukaž kreativitu„. Co že to můžete vyhrát? Jeden z nejočekávanějších telefonů letošního roku, který patří ke špičce na trhu. Vyhrát můžete Samsung Galaxy S9+. I my v redakci netrpělivě čekáme, až se nám dostane první kus do ruky a budeme se moct podělit nejen o první dojmy, ale i o plnohodnotnou recenzi. Chcete být mezi prvními, kdo tento telefon získá? Tentokrát to bude fakt jednoduché a může se zapojit takřka každý. Stačí pouze nastartovat svou fantazii a kreativitu.

O co se bude hrát? Co je hlavní výhrou v soutěži?

Celkem jsme pro vás s partnery (Mobil Pohotovost a Samsung) připravili 10 vymazlených cen. Ti nejkreativnější z vás se mohou těšit hned na tři TOP Samsung telefony, ale ani ostatní nepřijdou zkrátka a získají 7 cool cen v podobě zajímavého příslušenství.

 

soutez Samsung Galaxy S9 vyhry

[aps_product_sz id=“485914″]

Jak dlouho bude soutěž „Ukaž kreativitu“ trvat?

Od spuštění 26.2, jen tři týdny. Ale POZOR, každý týden jeden z vás vyhraje jeden telefon Samsung Galaxy S9+. Své soutěžní výtvory tedy můžete zasílat už od prvního dne. Ti, co nevyhrají v prvním týdnu, automaticky postupují do dalšího týdne atd. Jednu cenu můžete vyhrát pouze s jedním výtvorem, zapojit se ale můžete vícekrát. Je tedy jasné, že v prvním týdnu od zahájení soutěže, to bude především o emocích a nápadech, jelikož složitější a propracovanější výtvory asi budou chtít trochu více času. Sochu za týden asi neuděláte, ale kdo ví, rozhodně vás nechceme podceňovat.

Jak se zapojit?

Tentokrát jsme postavili soutěž „Ukaž kreativitu“ tak, aby se mohl zapojit opravdu každý. Nevěříte? Stačí zapojit svou kreativitu a ztvárnit ji. Hlavním úkolem tedy je „Vytvořte/ztvárněte zajímavý příběh o novém Samsung telefonu – text, foto, video, malba, socha, 3D model… zkrátka to v čem se vám myšlenka vyjádří nejlépe„. A fantazii se meze opravdu nekladou, je tedy jen na vás zdali do ruky vezmete tužku… napíšete báseň, dláto… vytesáte sochu, zatančíte, ukážete adrenalinovou jízdu, či svojí můzu zachytíte štětcem, nebo kamerou/foťákem. Inspiraci můžete hledat úplně kdekoliv. V přírodě, kolem sebe, na internetu, nebo v naších dřívějších soutěžích tady, nebo tady :).

 1. Vytvořte/ztvárněte zajímavý příběh o novém Samsung telefonu
 2. Nasdílejte jej online (pozor na pravidla soutěže)
 3. Pošlete nám jej do redakce

 

Představujeme Samsung Galaxy S9 I S9+

Představujeme Samsung Galaxy S9 I S9+

Co bude hrát největší roli?

Naše odborná porota, složena z členů redakce Svět Androida a partnerů (Mobil Pohotovost a Samsung) bude u vaších výtvorů hodnotit hlavně:

 • Nápad
 • Originalitu
 • Emoce
 • Zpracování

Kdy to všechno vypukne?

Už to vypuklo :). Neváhejte a zapojte se do soutěže „Ukažte kreativitu a vyhrajte TOP telefon“.  Svá kreativní díla do naší redakce můžete zasílat na email soutez@svetandroida.cz. Tento článek budeme průběžně aktualizovat, tak abyste vždy měli po ruce vše potřebné a byli plně vyzbrojeni do soutěže. Zvýší se tím vaše šance na výhru mezi ostatními výtvory. Že jsi nikdy nic nevyhrál a chceš si telefon Samsung Galaxy S9 rovnou koupit? Můžeš na eshopu www.mp.cz s výhodou popsanou níže.

Chci ho rovnou koupit a výhodně

Patříte mezi ty, které telefon Samsung Galaxy S9+ okouzlil a chcete si jej rovnou koupit? I pro vás máme dobrou zprávu. Tedy vlastně rovnou dvě :).

 1. Pokud si telefon předobjednáte do 8. 3. Dostanete ho již 9. 3. Tedy o 7 dní dříve
 2. Navíc můžete získat bonus 2 500 Kč za starý telefon. Více na www.novysamsung.cz

 

POZOR

Nezapomeňte si pozorně přečíst pravidla na konci článku. Bylo by škoda nechat si tak super výhru proklouznout mezi prsty.

Kde najdu všechny výtvory?

Ty výherní uveřejníme ve speciálním sólo článku i s velkou gratulaci a můžou se těšit na skvělý Samsung Galaxy S9+. Ani ostatní ale nepřijdou zkrátka, jelikož pro ně máme připravenou síň slávy, tak aby vaší kreativitu mohli ocenit i jiní.

Pravidla soutěže (důležité)

 1. Každý váš výtvor musí být, nějakým způsobem vystavený veřejně a online (sociální sítě, web, fórum…) a běžně dostupný pro každého bez nutnosti loginu, registrace atd.
 2. Dokumentace každého výtvoru musí nést logo výrobce telefonu Samsung a logo Svět Androida, výtvor samotný tato loga mít nemusí.
 3. Výtvor musí být váš a vámi zpracovaný, musíte být prokazatelně jeho tvůrcem.
 4. Všechny výtvory musí být vystaveny online, nejpozději však poslední den soutěže (18.3).
 5. Výtvory je potřeba krom vystavení online, zároveň zaslat na email soutez@svetandroida.cz, nebo u hmotných kreativ na adresu redakce Svět Androida, Sokolovská 352/215, 190 00 Praha 9-Vysočany.
 6. U hmotných kreativ musí být výtvor prokazatelně odeslán na adresu redakce poslední den soutěže, to samé platí u emailu.
 7. Osobní předání soutěžních kreativ, bude možné pouze ve výjimečných případech, to pouze na adrese redakce a pokud to nepůjde jinak.
 8. Jednu cenu můžete vyhrát pouze s jedním výtvorem, zapojit se ale můžete vícekrát.
 9. V případě zjištění, že nejste autorem díla, nebo jiného podvodu, bude dílo ze soutěže vyřazeno i zpětně.

Partneři soutěže „Ukaž kreativitu“

Mobil Pohotovost „Jsme nadšeni, že jsme se mohli stát partnerem teto kreativní soutěže a těšíme se na vaše výtvory. Pokud ale nechcete čekat, telefon si už teď můžete předobjednat na eshopu www.mp.cz

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (91)