Chybí vám pořádný reproduktor? Vyhrajte v soutěži pro Premium #7

Premium nahledovy obrazek 7

Nový rok může být hned veselejší – stačí správně odpovědět jako první na naši soutěžní otázku a my vám jeden nadělíme. Soutěž o Bluetooth reproduktor pro naše Premium uživatele startuje.

Soutěž – o co dnes hrajeme?

Dnes jsme si pro naše věrné čtenáře připravili soutěž o šikovný Bluetooth reproduktor Huawei AM08. Ten poslouží jako výborný hudební doprovod kdekoliv a kdykoliv. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každého batohu, bezdrátovou technologií jej pak propojíte nejen s mobilním telefonem, ale také třeba s notebookem. Bonusem pak bude tričko Svět Androida, které nelze žádným jiným způsobem získat.

huawei AM08 bluetooth reproduktor

Jak vyhrát Huawei Bluetooth reproduktor?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže.

Kdo vyhrál minulé kolo?

V šestém kole soutěže pro naše Premium jsme hráli o šikovnou powerbanku Xiaomi, která vás a váš smartphone nenechá nikdy na holičkách. Výhercem se stal Michal Janata, který byl informován kvůli zaslání výhry. Gratulujeme.

xiaomi powerbank hlavni

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)