TOPlist

(ukončeno) Soutěž o Samsung GALAXY S4: Napiš nám, proč se ti líbí, a my ti jej dáme!

Samsung-samsung-galaxy-s4-soutez-svetandroida

Poohlížíte se po nové vlajkové lodi od společnosti Samsung a říkáte si, že by se dokonale usídlila ve vaší kapse? Pak není nic jednoduššího, než se zapojit do naší soutěže –  tento supertelefon se dostane ke dvěma z vás. A co pro to udělat? Stačí na libovolné sociální síti napsat veřejný příspěvek, proč se vám přístroj Samsung GALAXY S4 líbí, a mít štěstí při odesílání.

K účasti v soutěži stačí vyplnit soutěžní formulář, včetně odkazu na veřejný příspěvek ve správném tvaru. Vybráni poté budou dva výherci podle pořadí přijatých formulářů. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 3. 6. 2013 12:00 – 30. 6. 2013 23:59.
Pozor! Soutěž prodloužena až do 30. 6. 2013 23:59, nebo do doby, kdy budou známi oba výherci.

O co soutěžíme?

2× Samsung GALAXY S4 v hodnotě 15 000 Kč 

Samsung Galaxy S4 black

Vyhrajte špičkový smartphone, který před pěti týdny vstoupil na trh jako absolutní jednička. Pokud hledáte přístroj bez kompromisů, Samsung GALAXY S4 je jasnou volbou. Prostorný 5″ displej s Full HD rozlišením nabídne skvělou podívanou a komfort při sledování filmů či hraní her. Kombinace výkonného čtyřjádrového procesoru Snapdragon 600 a 2GB RAM paměti se postará o svižný chod a dostatek výkonu ke všem činnostem. Systém Android povýšil na verzi 4.2 a nabízí spoustu nadstandardních funkcí, které u konkurence nenajdete. Patří mezi ně například Oboustranné snímání, záznam zvuku k fotografii nebo funkce S Health, která vás udrží v kondici. Nechybí ani bezdotykový přenos NFC či baterie s kapacitou 2600mAh, která udrží váš smartphone dlouho při životě. Takový je nový Samsung GALAXY S4.

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

★ Samsung Galaxy S4 Official Video HD ★

[aps_product_sz image=“https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png“ title=“Katalog Android zařízení“ subtitle=“Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…“ desc=“Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.“ button=“Zobrazit katalog“]

 

Pravidla soutěže a soutěžní formulář

První krok, který musí každý soutěžící učinit, spočívá ve sdílení veřejného příspěvku ve správném tvaru na libovolné sociální síti. Jelikož nás zajímá, proč se vám Samsung GALAXY S4 líbí, musí veřejný příspěvek začínat bezpodmínečně „Samsung GALAXY S4 se mi líbí, protože„. Tuto část pak každý z vás libovolně doplní dle svého názoru, proč jej nová vlajková loď zaujala, a zakončíte „Soutěžím s www.SvetAndroida.cz„. Nezapomeňte, že příspěvek musí být veřejný, abychom si jej mohli také prohlédnout. Příspěvků můžete přidat po dobu trvání soutěže více, duplikátní odkazy na stejný příspěvek budou ale mazány.

Správný tvar příspěvku je tedy: „Samsung GALAXY S4 se mi líbí, protože + vlastní textSoutěžím s www.SvetAndroida.cz.“

Třeba takto může vypadat váš příspěvek na Google Plus. Nezapomeňte, že musí být veřejný Třeba takto může vypadat váš příspěvek na Google Plus. Nezapomeňte, že musí být veřejný.

Vyhrává 3000. a 5000. příspěvek v pořadí

A konečně to nejdůležitější. Pro výhru Samsungu GALAXY S4 budete potřebovat také trochu štěstí. Přístroj totiž vyhrávají majitelé 3000. a 5000. příspěvku v pořadí odeslání formulářů.

Soutěžní formulář

 

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností Samsung
  2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
  3. Soutěž se koná v termínu 3. 6. 2013 12:00 – 30. 6. 2013 23:59.
  4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska
  5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail, věk, město), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  6. Po ukončení soutěže budou vybráni dva výherci (3000. a 5000. záznam v databázi), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Samsung Galaxy S4 soutěž

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (263)