TOPlist

Sorry Jako – Kvízová hra se zaměřuje na Babiše a Zemana

sorry jako

Ještě před několika týdny jsme v Česku měli vládní krizi. Tu si zde rozebírat nebudeme, zaměříme se ale na dvě osoby, o kterých se nejen v souvislosti s krizí mluví nejvíce. A to na ex-ministra Andreje Babiše a také prezidenta Miloše Zemana. Ti se stali také tváří satiricko-politické mobilní hry Sorry Jako, kterou vytvořili studenti během soutěže „Nejaktivnější středoškolák ČR“.

V Sorry Jako hádáte hlášky dvou politiků

Andrej Babiš a Miloš Zeman za svou politickou kariéru řekli mnoho slavných výroků a hlášek. Jeden z těch posledních “Sorry Jako” se v jeden čas používal velmi hodně. Právě po této hlášce se rozhodl tým studentů, kteří si říkají “Barevná klávesnice”, pojmenovat svou novou vědomostní hru.

Vznikla v rámci finálového víkendu soutěže “Nejaktivnější středoškolák ČR”. Jedná se o hru pro dva hráče. Úkolem je správně určit, který politik řekl jaký výrok nebo hlášku. Ten, kdo jako první uhodne deset výroků, vyhrává. Hříčka je doplněna i o tematické zvuky. Sorry Jako můžete zdarma stahovat z Google Play.

Sorry jako

Kolik výroků jste dokázali uhodnout?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)