Protáhlá Sony Xperia 1 na prvním snímku: 3 fotoaparáty, 21:9 displej a netradiční barva

sony xperia 1

Veletrh MWC 2019 je doslova za rohem a s ním i velké množství novinek. V pondělí 25. února se dočkáme nových Sony telefonů, které budou hodně odlišné od toho, co jsme od japonské společnosti mohli vidět. Nové telefony budou mít jiný design i název. Dočkat bychom se měli levnějších telefonů řady Xperia 10 a hlavně i prémiového telefonu Sony Xperia 1, který se původně měl nazývat Sony Xperia XZ4.

Sony Xperia 1 je nový prémiový telefon s netradičním designem. Představí se za dva dny

Nové telefony Sony Xperia se vydávají úplně jiným směrem. Už dříve jsme informovali o Sony Xperia 10, nyní se dostalo i na první informace k Sony Xperia 1. I když se jedná o zlom a restart značky, tak si Sony zachovává několik prvků ze starších smartphonů.

sony xperia 1 unik informace renderSony Xperia 1

Řeč je například o čtečce otisků prstů, která se nachází na boku telefonu v rámu. Zůstane i displej se 4K rozlišením. A to přesněji OLED panel s podporou HDR. A když už je řeč o displeji, tak si můžete všimnout, že je extrémně protáhnutý a nemá žádný rámeček na spodní straně. A to z toho důvodu, že se rámeček přesunul na vrchní stranu.

Parametry by měl mít telefony následující. O výkon se má starat Snapdragon 855, který doplní 6GB RAM paměť, baterie o kapacitě 4 400 mAh a 128 GB vnitřní paměti. Rovnou poběží na Androidu 9 Pie. Oficiální představení telefonu proběhne v pondělí 25. února 2019 na veletrhu MWC 2019. Z telefonu vám přineseme brzy první dojmy.

Jak se vám líbí Sony Xperia 1?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)