Snapdragon v telefonu Honor 50 je skutečností. Představení má přijít brzy

snapdragon v telefonu honor 50

Představení očekávaných telefonů řady Honor 50 se velice rychle blíží. Čínská společnost, která již nefiguruje jako dceřiná firma Huawei chystá celou řadu novinek. V první řadě se vrátí podpora služeb Google a rovnou byla oznámena i spolupráce s americkou firmou Qualcomm. Honor následně na Twitteru potvrdil, že čipset Snapdragon v telefonu Honor 50 doopravdy bude. A to navíc žhavá novinka v podobě Snapdragonu 778G 5G.

Snapdragon v telefonu Honor 50 potvrzen. Plánují se dva modely

Jak bylo zvykem, uvidíme u Honoru několik různých verzí řady Honor 50. Ta základní bude mít čipset Snapdragon 778G 5G. Existovat však bude i Honor 50 Pro, ve kterém bude tepat Snapdragon 888, tedy čipset určený vlajkovým modelům. Co se týče dalších parametrů, tak displej by měl mít velikost 6,79 palců, podporovat by se měl 120Hz obnovovací frekvence a mělo by jít o AMOLED panel. U fotoaparátů na zadní straně nalezneme 50Mpx širokoúhlý, 13Mpx ultraširokoúhlý a 8Mpx telefoto objektiv. Přední strana nabídne duální selfie kameru s 32 a 8 Mpx.

Představení nových telefonů proběhne v červnu. Přesnější datum prozatím není k dispozici. Dá se také očekávat, že na akci se dočkáme odhalení dalších výrobků společnosti Honor, jakou jsou sluchátka, chytré náramky nebo třeba smartwatch.

Těšíte se na nové telefony řady Honor 50?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)