Smartphone Xiaomi Mi Mix se oficiálně dostane na trh mimo Čínu

Senzor přiblížení

Téměř bezrámečkový smartphone Xiaomi Mi Mix bude oficiální poprvé dostupný mimo domovskou Čínu. Společně s Redmi Note 4 a Redmi 4A se začíná prodávat ve Spojených arabských emirátech. Mnohem zajímavější je ale jiná informace, se kterou se Xiaomi pochlubilo.

Smartphone Xiaomi Mi Mix se podívá na další trhy

Oficiální prodej ve Spojených arabských emirátech je pouhý začátek. Podle Xiaomi se jedná o první část začátku globálního prodeje. Čínská společnost zatím ale neřekla, které trhy se dočkají jako další. Bohužel se nedozvíme více informací ani na MWC, protože Xiaomi se tento rok veletrhu nezúčastní.

Smartphone Xiaomi Mi Mix

Rozhodně se ale jedná o dobrý náznak, že bychom se mohli dočkat i globální verze s podporou pásma B20. Telefon byl oznámen na stejné akci jako Mi Note 2, který existuje i v globální verzi s podporou „našich“ pásem. Jako druhá možnost se jeví to, že by globální verze telefonu přišla až s druhou generací Mi Mix, na které se již pracuje.

Telefon Xiaomi Mi Mix půjde zanedlouho zakoupit i na Beryko.cz.

Koupili byste si Mi Mix, kdyby podporoval pásmo B20?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)