Do třetice všeho dobrého? Smartphone Galaxy Note7 by se mohl vrátit na trh

Náhrada za Galaxy Note7 bude Samsung Galaxy S8 a Note8?

Podle posledních zpráv si Samsung opět pohrává s myšlenkou poslat smartphone Galaxy Note7 zpátky na trh. Tentokrát už ale trochu jinak, než při prvních dvou pokusech.

Repasovaný smartphone Galaxy Note7 s menší baterií?

O fiasku a ukončení modelu Galaxy Note7 jste už určitě slyšeli. Nyní The Korean Economic Daily přišel se zprávou, že se chystá Note7 opět na trh, a to už potřetí. Přijít by měl v červnu a rovnou s jinou baterií. Nejprve se vymění problémové baterie, telefon by měl obdržet baterie s kapacitou někde mezi 3000 až 3200 mAh. Původní baterie má kapacitu 3500 mAh. Další specifikace by pak měly zůstat úplně stejné.

smartphone Galaxy Note7 Testování baterií Galaxy Note7

Takové telefony s menší baterií by se dále měly prodávat jako repasované, ale pouze na trzích v rozvojových zemích, jako je Indie nebo Vietnam. Oficiální dovoz do Evropy nebo USA se podle korejského zdroje neplánuje. Tento krok je údajně součástí plánu Samsungu na to, jak získat alespoň část peněz zpátky a minimalizovat dopad na životní prostředí. Díky tomu by se mohla společnost vyhnout sankcím.

Pořídili byste si repasovaný model Galaxy Note7?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)