TOPlist

Služba Netflix nově nabízí stahování videí do přenosných zařízení

Služba Netflix

Služba Netflix konečně spustila funkci pro offline sledování filmů a seriálů, po které lidé volají už dlouhé roky. Novinka je dostupná všem členům s předplatným pro Android a Apple zařízení.

Služba Netflix nabízí offline sledování pro Android zařízení

Nás hlavně budou zajímat zařízení s Androidem. V nejnovější verzi mobilní aplikace, se objevilo na obrazovce s podrobnostmi o filmu nebo seriálu, nové tlačítko stáhnout. Aplikace také ukazuje v menu nově položky, které se můžou do zařízení stáhnout.

Důvod je jednoduchý, stahovat se nedá celá Netflix knihovna, některé filmy a seriály jsou kvůli licenci dostupné stále jen online. Společnost ale potvrdila, že další obsah ke stažení přibude v budoucnosti. Obsah z produkce Netflixu je samozřejmě dostupný ke stažení, a to včetně největších hitů jako Narcos, Stranger Things anebo House of Cards.

“Zatímco mnoho členů Netflix komunity si vychutnává sledování obsahu v pohodlí domova. Slyšeli jsme od lidí také, že chtějí pokračovat ve sledování i v místech, kde je například limitovaný internet,” napsal na blogu Eddy Wu, ředitel Netflixu pro inovaci produktu.

Netflix se nyní zařazuje po bok Amazon Prime Video nebo YouTube Red, které rovněž nabízí offline stahování videa. Každopádně ani jedna z těchto služeb není v Česku oficiálně dostupná, takže by se dalo napsat, že Netflix je první velká streamovací služba, u které tato funkce je.

Netflix
Netflix

Je pro vás offline sledování videa důležitou funkcí u streamovacích služeb?

Zdroj: variety.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)