Menu

Služba Netflix nově nabízí stahování videí do přenosných zařízení

Služba Netflix konečně spustila funkci pro offline sledování filmů a seriálů, po které lidé volají už dlouhé roky. Novinka je dostupná všem členům s předplatným pro Android a Apple zařízení.

Služba Netflix nabízí offline sledování pro Android zařízení

Nás hlavně budou zajímat zařízení s Androidem. V nejnovější verzi mobilní aplikace, se objevilo na obrazovce s podrobnostmi o filmu nebo seriálu, nové tlačítko stáhnout. Aplikace také ukazuje v menu nově položky, které se můžou do zařízení stáhnout.

Důvod je jednoduchý, stahovat se nedá celá Netflix knihovna, některé filmy a seriály jsou kvůli licenci dostupné stále jen online. Společnost ale potvrdila, že další obsah ke stažení přibude v budoucnosti. Obsah z produkce Netflixu je samozřejmě dostupný ke stažení, a to včetně největších hitů jako Narcos, Stranger Things anebo House of Cards.

“Zatímco mnoho členů Netflix komunity si vychutnává sledování obsahu v pohodlí domova. Slyšeli jsme od lidí také, že chtějí pokračovat ve sledování i v místech, kde je například limitovaný internet,” napsal na blogu Eddy Wu, ředitel Netflixu pro inovaci produktu.

Netflix se nyní zařazuje po bok Amazon Prime Video nebo YouTube Red, které rovněž nabízí offline stahování videa. Každopádně ani jedna z těchto služeb není v Česku oficiálně dostupná, takže by se dalo napsat, že Netflix je první velká streamovací služba, u které tato funkce je.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free+

Je pro vás offline sledování videa důležitou funkcí u streamovacích služeb?

Zdroj: variety.com

 

Komentáře

atlass

z aplikace
1.12.2016 0:47

nevie mi niekto prezradiť či Netflix už má českú podporu? Ďakujem.

Ropik

Ropik 0

1.12.2016 8:29

Nemá a v přenosném zařízení nelze pustit s českými titulky – takže pro anglicky nemluvící lidi absolutně k ničemu. Jediná možnost stále zůstává desktop + podporovaný prohlížeč (třeba Chrome) + rozšíření Super Netflix + titulky ze Subflix.com

RSS (komentáře k článku)