Služba Letgo v Česku končí. Uživatelé již nemůžou podávat nové inzeráty

inzertni sluzba letgo končí v čr

Online inzertní služba Letgo v Česku oficiálně končí. Na nemilou zprávu nás včera upozornil čtenář a následně se přidalo velké množství dalších lidí, u kterých aplikace Letgo hlásila konec. Zároveň se také dostalo na zkušenosti s posledních měsíců a týdnů, kdy údajně aplikace fungovala velmi špatně, neexistovala podpora a zvyšoval se počet podvodníků.

Letgo v Česku bude fungovat do konce března. Poté se úplně vypne

Google není jedinou společností, která v těchto dnech ukončuje služby. Dostalo se i na americký startup Letgo, který se rozhodl ukončit aktivity v Česku. O této službě jste pravděpodobně slyšeli minulý rok, kdy probíhala masivní marketingová kampaň. Jednu dobu dokonce Letgo patřilo k nejvíce stahované aplikaci ve své kategorii.

Jenže zlom přišel v polovině února 2019, kdy se české zastoupení včetně podpory úplně odmlčelo. Na sociálních sítích nejsou nové příspěvky, uživatelům v komentářích nikdo neodpovídal, aplikace po jedné z aktualizací přestala mnoha lidem fungovat, což rovněž nikdo neřešil, nahlašování podvodníků nefungovalo atd. Od včerejšího dne už víme důvody. Pokud si zapnete Letgo v aplikaci nebo na webu, uvidíte ihned informaci o tom, že Letgo nepřijímá nové nabídky a nebude k dispozici v České republice po tomto měsíci.

Na to, jak je Česká republika malá, tak zde máme poměrně dost inzertních webů, takže naštěstí nebude potřeba dlouho hledat náhradu. Jsou zde „stálice“ typu Aukro, SBazar, Bazoš, ale i poměrně nové služby jako je Facebook Marketplace, který se v Česku hodně uchytil a odhadujeme, že to může být jeden z důvodů, proč nakonec Letgo z Česká odchází.

letgo: Sell and Buy Used Stuff
letgo: Sell and Buy Used Stuff

Za informaci o konci Letgo děkujeme čtenáři Petrovi B.

Používali jste inzertní službu Letgo?

Zdroj: facebook.com/svetandroida

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)