Menu

Huawei na příští rok chystá skládací telefon. Potvrdil to šéf společnosti

V posledních letech můžeme vidět různé trendy u mobilních telefonů, jako třeba duální fotoaparát, displeje s minimálními rámečky nebo odstraňování 3,5mm jacku. Jeden z dalších trendů, které brzy uvidíme, jsou pravděpodobně skládací telefony. Nyní i Huawei prozradil, že chystají skládací telefon.

Skládací telefon Huawei by se mohl objevit již za rok

Nedávno se oznámil telefon ZTE Axon M, který je skládací, dále víme, že Samsung již několik let pracuje na telefonech s ohebným displejem, stejně tak i třeba Lenovo. Nyní se rozpovídal šéf Huaweie Richard Yu, jak to oni budou mít se skládacím telefonem.

Podle něj na něm pracují, ale ještě není připraven k vydání. Potřebuje se hlavně vylepšit flexibilita displeje a mechanismus pro ohýbání. Dále také mají malou mezeru mezi displeji, což podle šéfa Huaweie není dobré a plánují se toho zbavit.

Nechyběla ani otázka na Apple a Samsung, kde Richard Yu opět řekl, že obě tyto společnosti překonají, že prý je to jejich osud a nikdo je nemůže zastavit. Pomoci tomu má rozšíření v USA, kde má Huawei minimální zastoupení. Pomoci tomu mají nedávné vlajkové modely Mate 10 a Mate 10 Pro.

Těšíte se na skládací telefony?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Pavel Sulc

23.10.2017 13:26

Určitě nepůjdu do první generace od toho jsou tu jiní.Pokud se to ukáže jako funkční pak určitě ano.Navíc to už bude ve střední třídě.Na top modely fakt nemám

RSS (komentáře k článku)