Nudíte se doma? Zde je seznam 3 skvělých Netflix seriálů #4

seznam 3 netflix seriálů

Včerejším dnem vláda rozhodla o celostátní karanténě a lidé by neměli vycházet ven ze svých domovů, pokud k tomu nemají řádný důvod. Tím může být práce, nákup potravin, pohonných hmot, krmiva pro zvířata či návštěva rodiny/osoby blízké. Pokud chceme zůstat v co největším bezpečí, nezbývá nám nic jiného, než vycházet mezi lidi co nejméně. Trávíme tedy čas doma, s rodinou a samozřejmě také s našimi placatými kamarády v podobě telefonů, tabletů či počítačů. Na nich si můžeme krátit dlouhé chvíle hraním her, vzděláváním, čtením či sledováním seriálů a filmů. A právě proto jsme pro vás připravili seznam 3 kvalitních seriálů z Netflix produkce, které stojí za shlédnutí.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Orange Is the New Black

Tento seriál je natočen dle knižní předlohy autorky Piper Kermanové, která popisuje zážitky z ženského vězení. Seriál měl premiéru již v roce 2013 a nyní má 6 sérií po 13 epizodách, takže rozhodně bude se na co koukat. Hlavní hrdinka je zde usvědčena z pašování drog své bývalé přítelkyně a je odsouzena. Ve vězení stráví rok a půl a až zde zjišťuje, jak to chodí ve vězení a že se od toho mužského dosti liší.

Orange Is The New Black – Season 1 – Official Trailer [HD]

Orange Is The New Black - Season 1 - Official Trailer [HD]

BoJack Horseman

Tento seriál připomíná svým zpracováním sitcomy z 80. a 90. let, ovšem vše podává trochu jinak. BoJack Horseman je člověk s koňskou hlavou, který si rád stěžuje na všechno, co ho zrovna napadne. Žije v Hollywoodu, přičemž okolo něj žijí další lidé se zvířecími hlavami. Seriálu musíte přijít na chuť a hlavně vám musí sednout. Je provázán nejrůznějšími hláškami, ovšem umí být i dramatický a poměrně často zde dochází k absurdním situacím.

BoJack Horseman | Official Trailer [HD] | Netflix

BoJack Horseman | Official Trailer [HD] | Netflix

GLOW

Tento seriál je dle mého názoru trochu podceňovaný a musím se přiznat, že i já se trochu nutil, abych se na něj vůbec podíval. Ženský wrestling opravdu nezní jako záživné téma, ovšem opak je pravdou. G.L.O.W je zkratka Gorgeous Ladies Of Wrestling, tedy v překladu krásné ženy wrestlingu. Vypraví o příběhu Ruth, která je herečkou a smůla se jí lepí na paty všude, kam přijde. Stane se však hlavním záporákem v seriálu o ženském wrestlingu a vypráví se zde nejen příběh samotné Ruth, ale také ostatních postav. Nalezneme zde vtipné, ale také dramatické scény.

GLOW Official Trailer (2017) Alison Brie Netflix New TV Series HD

GLOW Official Trailer (2017) Alison Brie Netflix New TV Series HD

Pokud jste si nevybrali z výše uvedeného seznamu, můžete si přečíst náš prvnídruhý díl či třetí díl našeho seriálu. Že jste už vše viděli? Tak si počkejte do příštího týdne, kdy pro vás budeme mít připravený další seznam těch nejlepších Netflix seriálů.

Jaké jsou vaše oblíbené Netflix seriály?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)