Samsung prý letos představí další typ skládačky. Na trh se ale nepodívá jeden z očekávaných modelů

samsung tri-fold

O telefonu Galaxy S23 FE jsme vám toho napsali už poměrně dost. Jednou je jeho příchod skoro jistý, o pár dní později je ale téměř vyloučen. A s podobnou zprávou přicházíme i dnes. Máme jednu dobrou a jednu špatnou. Začněme tou horší. Fanouškovská edice je podle dalšího zdroje, leakera Yeogeshe Brara nakonec zcela zrušena.

Samsung se namísto toho zaměří (mimo jiné) na zcela nový typ skládacího zařízení, které už částečně poodhalil na letošním veletrhu CES. Podle stejného zdroje jihokorejský gigant pracuje na novém Tri-Fold zařízení, které by mohlo být uvedeno na trh ještě letos. Jedná se o skládací zařízení se dvěma panty. I když o něm zatím moc nevíme, je zcela jisté, že půjde o velké zařízení s vysokou cenou. Je možné, že půjde o skládací tablet, který zatím veřejnost označuje jako Samsung Galaxy Tab Fold.

samsung skládací zařízení

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využili byste podobné zařízení?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)