Nový SmartTag od Samsungu klepe na dveře. Uniklá fotka prozrazuje vítané vylepšení vzhledu

galaxy smarttag
  • Samsung brzy představí druhou generaci lokátoru SmartTag
  • Má přijít jen v jedné verzi, za to ale s vylepšeným a praktičtějším designem

Samsung představil rodinku chytrých lokátorů SmartTag již v roce 2021, od té doby jsme o něm slyšeli ještě několikrát, ale nyní to vypadá, že je příchod druhé generace doopravdy na spadnutí. Ta by měla nabídnout hezčí, ale také praktičtější design a (stejně jako již existující Plus verze) podporu UWB technologie.

Nový SmartTag byl již certifikován

Nový Samsung Galaxy SmartTag 2 prosvištěl všemi důležitými certifikacemi, které potvrzují jeho blízký příchod na trh. Nejprve obdržel certifikaci Bluetooth a následně prošel také úřadem FCC. Jak můžeme vidět na uniklé fotografii, nový SmartTag 2 přichází s vylepšeným designem, který je více oválný, všimnout si lze také většího otvoru pro zavěšení na klíče, batoh či cokoliv dalšího. Právě na malý otvor si uživatelé stěžovali nejčastěji, takže je fajn, že jihokorejská firma přání fanoušků nakonec vyslyší.

galaxy smarttag

Zařízení je vybaveno jak Bluetooth Low Energy (LE), tak i technologií Ultra Wideband (UWB). Více o ní se můžete dozvědět v našem samostatném textu. Vypadá to, že letos přijde jen jedna verze, před dvěma lety totiž Samsung představil SmartTag a SmartTag+, přičemž jen dražší verze měla již zmíněné UWB, které je fajn třeba při hledání skrz rozšířenou realitu. Původně se předpokládalo, že bude přívěsek představen na akci Galaxy Unpacked, nakonec se tak ale nestalo. Přichází tak v úvahu třeba IFA v Berlíně, která se koná na začátku září.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zachránil vám někdy přívěsek od Samsungu majetek?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)