Samsung Pay je v domovině hitem! Uspěje také u nás?

Olimpicshop

Samsung Pay je na domácím trhu v Jižní Korei dostupný teprve měsíc, ale to ho rozhodně nedrží zpátky od možnosti pochlubit se svou rychle stoupající popularitou. Gigant na poli technického průmyslu internetu sdělil, že od doby spuštění proběhlo skrze Samsung Pay už přes 1,5 milionů nákupů v celkové hodnotě 30 milionů dolarů.

To sice není mnoho v porovnání s tím, kolik transakcí se uskuteční za toto období v Jižní Korei obecně, ale jsou to mnohem větší čísla, než v která společnost doufala. Co Samsung těší ještě více je fakt, že spousta uživatelů si nový Samsung Pay nejen vyzkoušela, ale začala skrze něj nakupovat pravidelně. Dokonce celých 10 % uživatelů je z nové služby natolik unešeno, že se rozhodli Samsung Pay používat každý den. Telefon, který na poli moderního placení dominoval, byl Galaxy Note 5 – zabral si pro sebe celých 60 %.

samsung pay 1

Uspěje Samsung Pay i u nás?

Jestli Samsung Pay zažije stejný boom i mimo Koreu je těžké předpovědět. Na tamním trhu je známý i pro své činnosti týkající se obchodu s kreditními kartamy, jinde ve světě ale takovou kredibilitu ohledně financí nemá.

Zdroj: Engadget, Talk Android

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)