TOPlist

Obří únik vychytávek One UI 6.1! Těšíte se na tyto AI novinky?

samsung galaxy s23
  • Samsung představí nadstavbu One UI 6.1 už příští měsíc
  • Bude plná AI vychytávek, velká část právě unikla na internet
  • Firma si očividně vzala inspiraci z letošních Pixelů

Nadstavba One UI 6.1 pomalu klepe na dveře, očekává se, že se jejího oficiálního představení dočkáme společně s řadou Galaxy S24. Jak už to ale (nejen) u jihokorejského výrobce bývá, ne všechny informace se podařilo udržet pod pokličkou. Za zmínku stojí třeba nová AI funkce, která se bude starat o životnost baterie a nyní unikají další vychytávky, které bude systém postavený na Androidu 14 umět.

Uživatelské rozhraní One UI 6.1 podle screenshotů níže nabídne generování vlastních tapet, stejně jako to umí například nové Pixely. Na ně si budete moci následně aplikovat také efekty počasí a portrét.

Proměnou má přejít také editor fotografií, kde bude možné rozšiřovat obrázky z jejich původního formátu. Něco podobného umí už nějakou dobu Photoshop. Zkrátka si scénu sám domyslí, což se může hodit v momentech, kdy chcete například změnit poměr stran fotografie.

Aplikace Samsung Notes pak bude schopna udělat souhrn většího textu do odrážek, dočkáme se také překladače v reálném čase, potlačení hluku či přepisu hovorů. Je tedy vidět, že se Samsung v tomto ohledu spřáhnul s Googlem, spolupráce dává očividně oběma firmám smysl. Důkazem může být například trh s hodinkami, kde se obě firmy kamarádí už od roku 2021.

Jak se vám líbí nové AI funkce v One UI 6.1?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)