TOPlist

Majitelé Galaxy S24 Ultra, těšte se! Nadstavba One UI 6.1.1 má zásadně zlepšit foťáky

samsung galaxy s24 ultra s pen žlutá
  • Společně s novými telefony představí Samsung na akci Unpacked také nadstavbu One UI 6.1.1
  • Ta by měla nabídnout nové funkce, ale také vylepšení fotoaparátů telefonu Galaxy S24 Ultra
  • Jihokorejská firma ji ale bude ještě nějakou dobu testovat

Společnost Samsung představí začátkem července na akci Galaxy Unpacked hned několik novinek v čele s novými ohebnými telefony. Společně s nimi se odhalí také nová verze nadstavby One UI 6.1.1, která bude debutovat právě v novém Foldu a Flipu, zanedlouho poté se však dostane také na řadu Galaxy S24 a zajímat by měla především majitele verze Ultra. Přinese totiž prý významný update fotoaparátu.

Zprávu přinesl známý leaker Ice Universe, který uvedl, že aktualizace prochází testováním. Zatím není úplně zřejmé, co všechno se společně s novým updatem vylepší, ale věcí, které by měl Samsung řešit, se nabízí celá řada. Přestože Galaxy S24 Ultra patří ke špičkovým fotomobilům, na úplný TOP letos v obrovské konkurenci letos trochu ztrácí a na fotoaparáty není vždy spoleh. Nabízí se vylepšení v oblasti ostření i zoomu, jehož kvalita je v porovnání s loňským modelem přinejmenším diskutabilní. Jihokorejská vlajka se totiž zbavila 10x teleobjektivu a má „pouze“ 5x optický zoom, takže přiblížení na delší vzdálenosti nepůsobí tak kvalitně. Samsung si hodně dopomáhá AI a výsledky jsou v mnoha případech horší než loni.

I když aktualizace samozřejmě nemůže změnit samotný hardware, doufejme, že si firma hodně pohrála s optimalizací, která je pro výslednou kvalitu minimálně stejně klíčová. Očekává se, že kromě vylepšení fotoaparátu přinese aktualizace One UI 6.1.1 i další opravy chyb a vylepšení.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 32 390 Kč

Jak se těšíte na One UI 6.1.1?

Zdroj: Ice Universe

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)