Jaké novinky nabízí One UI 5? Samsung vydal shrnující video

samsung novinky video one ui 5

Společnost Samsung dnes začala šířit na evropské varianty řady Galaxy S22 novou aktualizaci, která přináší systém One UI 5, který je postavený na Androidu 13. Před několika hodinami jsme vám přinesli kompletní seznam změn, avšak ten je poměrně dlouhý. Pokud byste chtěli vidět, jak vypadá nový systém v akci, můžete se mrknout na nové video, které vydal oficiální kanál Samsung na YouTube.

Video trvá lehce přes 2 minuty a odhaluje klíčové novinky v One UI 5. Na začátku videa si můžete všimnout nových ikon, pokračuje se možnostmi přizpůsobení, které jsou hrají v nové jihokorejské nadstavbě hlavní roli. Nezapomnělo se ale ani na další užitečné funkce, jako jsou nové widgety, lepší ochrana soukromí, nebo aplikaci Watch Face Studio, která přináší vlastní přizpůsobení ciferníků u hodinek Galaxy Watch. Jestliže tedy máte některý z telefonů rodiny Galaxy S22, měli byste mít aktualizaci už teď dostupnou.

One UI 5: Official Introduction Film | Samsung

One UI 5: Official Introduction Film | Samsung

Jak se vám zatím zamlouvá One UI 5?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)