Neinstalujte One UI 5.1 aktualizaci! Uživatelé si stěžují na první nepříjemnosti

samsung galaxy s22 one ui 5.1

Na události Galaxy Unpacked, která se konala v San Franciscu Samsung kromě vlajkových telefonů a nových laptopů odhalil rovněž nový software v čele s nadstavbou One UI 5.1. Ta mimochodem tento týden zamířila i na starší vlajky řady Galaxy S22 a loňské ohebné telefony. Bohužel to ale vypadá, že systém není stoprocentní.

Samsung One UI 5.1 dorazil na starší mobily teprve v úterý, řada Galaxy S23 jej má od začátku. Někteří uživatelé si ale zejména u starších mobilů stěžují na trhané animace a rychlé vybíjení baterie. Jiným majitelům pro změnu zmizely některé funkce, jako je třeba výběr barvy u nastavení tapety. Jihokorejská společnost si je chyb vědoma a v tuto chvíli pracuje na aktualizaci, která by měla výše zmíněné problémy vyřešit.

one ui 5.1 aktualizace

Pokud vám tedy telefon funguje bez chyb a chcete předejít možným problémům, doporučujeme pár dní počkat a One UI 5.1 v tuto chvíli neinstalovat. Na redakční Galaxy S22 Ultra funguje bez problémů, ale to nutně neznamená, že na problémy nenarazíte vy.

Jak jste spokojení s One UI 5.1?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)