Jaký bude Android 10 na telefonech Samsung? Podívejte se na video z One UI 2.0

samsung android 10 one ui 2

Očekávaný Android 10 by se měl na zařízeních objevit v rámci několika následujících týdnů, čekání na něj si dnes můžeme zkrátit pohledem na to, jak bude vypadat na telefonech Samsung. Mezi největší změny, které Android 10 přinese patří nová navigační gesta. Ty a vlastní podobu nové verze Samsung nadstavby One UI 2.0 můžeme pozorovat ve videu brazilského YouTubera Dudu Rocha. Ten svůj kanál věnuje právě technickým a technologickým novinkám. V příspěvku nabízí srovnání Androidu 10 v kombinaci s nadstavbou One UI 2.0 s jejich předchozími verzemi.

1º DO MUNDO! USANDO ONEUI 2.0, Android 10 da SAMSUNG! QUE RAPIDEZ!

1º DO MUNDO! USANDO ONEUI 2.0, Android 10 da SAMSUNG! QUE RAPIDEZ!

Gesta Android 10 v akci na Samsung S10+

Samsung v rámci nové verze své nadstavby One UI vsází na osvědčený, uživateli obecně dobře přijímaný vzhled. Nepřináší proto žádné zásadní designové změny. Lišta oznámení obsahuje více přepínačů, svou podobu změnily také hodiny, které jsou nyní menší. Ve videu můžete na Samsung Galaxy S10+ také spatřit nová navigační gesta, která Android 10 sjednocuje do stejné podoby na zařízeních různých výrobců. Tato gesta by měla nahradit funkci virtuálních navigačních tlačítek a ušetřit tak místo na displeji pro vlastní zobrazení aplikací a dalšího obsahu. Android 10, známý také pod pracovním označením Android Q, se aktuálně nachází ve své poslední (šesté) betaverzi, oficiálně by pak měl vyjít v průběhu září.

Co říkáte na Samsung One UI 2.0?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)