Menu

Proč ještě není Fortnite na Android? V odložení má mít prsty Samsung

Fortnite pravděpodobně většině z vás představovat nemusíme. Jedná se momentálně o obrovský hit a nejhranější hru napříč mnoha platformami. Hrát se dá na PC, konzolích, ale také na iOS. Na Android zatím chybí a nyní možná víme důvod, proč je odložení hry tak dlouhé. Prsty v tom má mít Samsung, který podle posledních informací získal exkluzivitu pro Samsung Galaxy Note 9.

Odložení Fortnite na Android? Důvodem má být exkluziviza pro Samsung

Včera večer rovnou dva různé zdroje přišly s informací, že Fortnite na Android se zdržuje kvůli dohodě mezi vývojáři Epic Games a výrobcem Samsung. Obliba hry Fortnite se má využít při představení telefonu Samsung Galaxy Note 9, kdy se má zároveň oznámit oficiální vydání Android verze. Má to ale háček. Samsung si také údajně měl zaplatit časovou exkluzivitu a první měsíc má být Android verze Fortnite dostupná pouze pro Samsung Galaxy Note 9.

hra fortnite mobil android ios

Kromě toho majitelé Note 9 obdrží několik bonusů ve formě kreditů, oblečků, tanečků do hry. Galaxy Note 9 se má zároveň mnohem více prezentovat jako telefon pro hráče. Chystá se také integrace S Pen do Fortnite, i když prozatím není jasné, jakým způsobem bude hra stylus využívat. Dále má být Fortnite integrován i přímo do Samsung DeX, takže půjde hrát na velkém monitoru s klávesnicí a myší. Dokonce nebude potřeba speciální DeX Pad nebo DeX Station, ale pouze kabel k propojení.

Při představení Samsung Galaxy Note 9 se má také objevit Tyler “Ninja” Blevins. Jedná se o streamera hry Fortnite, kterého sledují na sociálních sítích desítky milionů lidí a jeho streamy pravidelně sledují desítky až stovky tisíc lidí. Jedná se o hlavní “celebritu” ve Fortnite.

Nejsme si ale moc jistí tímto partnerstvím, pokud se tedy potvrdí. Fortnite je oblíbená hra hlavně u dětí a mladších hráčů, zatímco řada Samsung Galaxy Note je určena spíše pro Business. Lidé, kteří o koupi Galaxy Note 9 přemýšlí, mají přesvědčit bonusy a předčasná možnost hrát Fortnite? I druhým směrem to moc nedává smysl, děti si kvůli Fortnite nebudou kupovat telefon za zhruba 25 tisíc.

Myslíte si, že je tohle dobrý tah pro Samsung a Epic Games?

Zdroj: xda-developers.com

 

Komentáře

Libb

Libb 77

27.7.2018 10:13

Pokud je to pravda tak tím akorát naštvou všechny. Cílovka pro Note to nedocení a cílovka pro tu hru zase asi nepoběží koupit nejdražší a největší telefon.

Coyd

coyd 46

27.7.2018 11:07

To je neco jako kdyby k Bentley davali jako bonus nalepovaci plameny na kapotu..

Routh

Routh -10

27.7.2018 11:57

Zase Tamtung a zase jenom problémy… To nemá konců a mít s jeho ovcema nikdy nebude….

Cardi

cardi -369

27.7.2018 12:56

Routh: to tebe trápít nemusí ty na samsung mit nikdy nebudes .) low

Mor

Mor 8

27.7.2018 23:54

To cardi: tu trojku na zasekaný tamtung snad někde naškrábe ;)

Raxyx

Raxyx 0

30.7.2018 9:08

Pokud si mam kupovat novej mobil tak nech jdou do piči ten samsung

Junite

Junite 0

30.7.2018 15:52

Podle mě si samsung akorát lidi znepřátelí a jejich mobily se přestanou tolik kupovat od hráčů fortnite místo toho aby to bylo naopak. 😡

Piticko

Piticko 0

8.8.2018 1:05

To je hrůza jen kvůli bonusum a předčasně hrani FORTNITE si ten telefon nikdo nekoupí

Jetrak

Jetrak 0

9.8.2018 18:26

Na S8 se už dá stahovat.

RSS (komentáře k článku)