Známe datum představení Samsung Note 10. Počkáte si?

Samsung Note 10 Představení

Samsung Galaxy Note 10 je očekávaným vrcholným modelem a v posledních dnech je okolo něj opravdu rušno. Díky únikům už víme, jak bude přibližně vypadat a tajemstvím nejsou ani specifikace. Nyní už i víme, kdy se na něj můžeme těšit.

Opět v New Yorku

Samsung Note 10 bude představený na akci tradičně pojmenované Unpacked. Stejně jako loni při představení telefonu Samsung Note 9 se akce odehraje v Barclays Center v New Yorku a očekává se účast několika mediálních hvězd. Datum, které uniklo na internet, je 7. srpna 2019. Vzhledem k tomu, že do akce zbývají skoro 2 měsíce, je možné, že se datum o pár dní posune. Pro Samsung je nový Note opravdu důležitý model, ačkoli se řada Note neprodává tak dobře jako modely Galaxy S, do jeho představení určitě opět vrazí maximum.

Co nabídne Samsung Note 10?

Podle několika úniků a spekulací bude Note 10 opravdu nabušený telefon, což se samozřejmě očekává. Těšit se můžeme na klasický Note 10, vylepšený Note 10 Pro a verze s podporou 5G. U menšího Note 10 bude tím hlavním 6.3″ AMOLED displej se zakřivením na bocích a integrovanou ultrazvukovou čtečkou otisků prstů. Přední fotoaparát bude umístěný v průstřelu v displeji, Samsung bohužel nestihne použít fotoaparát schovaný pod displejem. Srdcem Note 10 bude chipová sada Exynos 9825 nebo Snapdragon 855 a na zádech najdeme 3 fotoaparáty (12Mpix hlavní, 12Mpix zoom a 16Mpix ultra širokoúhlý). Note 10 Pro nabídne navíc větší 6.7″ displej, ToF senzor na zádech a větší baterii (4500mAh proti 3400mAh). Note 10 bohužel přijde o 3.5mm jack.

Jaká bude cena Samsung Note 10?

Jak asi každý očekává, bude opět vysoká, protože kromě telefonu Samsung Galaxy Fold je řada Note to nejlepší, co Samsung chce nabídnout svým zákazníkům. Základní cena Note desítky je odhadovaná na stejnou částku, se kterou začínal Note 9. Z našich peněženek tedy zmizí minimálně 25 990kč.

Koupíte si Samsung Note 10?

Zdroj: cnet.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)