Samsung se má rozloučit s řadou Galaxy Note. Naznačuje to několik zdrojů

samsung konec galaxy note

Konec Galaxy Note je už možná za rohem. Podle posledních informací a spekulací bude Samsung Galaxy Note 9 posledním modelem řady. Příští rok by se pak měl objevit Samsung Galaxy S10 s velkým displejem a podporou S Pen.

Konec Galaxy Note má přijít už příští rok

Poté, co byl viceprezident společnosti Samsung propuštěn z vězení, mají se dít u mobilní divize velké věci. A to hlavně z toho důvodu, že se společnosti Samsung nedaří udržovat tak výborná čísla v prodejích, jako tomu bylo v minulých letech. Jeden z hlavních důvodů jsou i čínské značky, které Samsung dostávají pod tlak v nižší třídě, ale i u TOP vlajkových modelů.

samsung galaxy note 9

Jeden z nápadů, který se objevil v zasedacích sálech společnosti Samsung, je sloučení dvou řad Samsung Galaxy S a Samsung Galaxy Note. Tyto informace už byly údajně poskytnuty i partnerům, od kterých se rozšířily do korejských medií. Důvodem je to, že s tím, jak se zvětšují telefony řady Galaxy S, začínají čím dál tím více konkurovat Galaxy Note zařízením, které už tak nemají mnoho výhod.

To znamená, že příští rok už bychom neměli vidět Samsung Galaxy Note 10. Místo něj údajně přijde třetí verze Samsung Galaxy S10 s 6,4″ velkým displejem a podporou stylusu S Pen. Samsung tak ušetří značné náklady na výrobě i vývoji. Tato informace jde ruku v ruce se starší spekulací. Samsung totiž údajně připravuje rovnou tři telefony Samsung Galaxy S10. Mohlo by tak jít o klasickou, Plus a verzi, která vychází právě z řady Galaxy Note.

Je podle vás dobrým řešením sloučit tyto dvě řady telefonů?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)