Samsung rozebral Gear S3. Z čeho jsou hodinky vyrobeny?

hodinky Samsung Gear S3

Chytré hodinky Samsung Gear S3 prozatím nejsou oficiálně dostupné na českém trhu. Nicméně i tak lákají mnoho uživatelů, a to nejen designem a funkcemi. Jedna z věcí, na kterou korejský výrobce dbá, je i samotná konstrukce. Z čeho všeho jsou hodinky vyrobeny, se rozhodl Samsung ukázat na několika fotkách.

Rozebrání Gear S3 přímo od Samsungu

Už předchůdce Samsung Gear S2 byl velice kladně přijat, jak z hlediska designu, tak i softwaru. U Gear S3, který byl představen ne veletrhu IFA 2016, se vsadilo na velmi podobný design a žádné velké změny v něm nenajdeme. Hlavní změny proběhly hlavně v podpoře GPS a vyšší výdrži baterie.

gears3_teardown_main_1_front

Když se přesuneme k samotné konstrukci, tak se hodinky skládají ze šesti částí. A to otočného ciferníku, předního rámečku, displeje, těla hodinek, základní desky a zadního krytu. Většina hodinek je vyrobena z nerezové oceli 316L, která se běžně používá u analogových hodinek. Displej je chráněn Gorilla Glass SR+, který by měl být více odolný proti škrábancům, než klasické Gorilla Glass. Hodinky jsou pak také odolné proti vodě a prachu, což potvrzuje certifikace IP68.

Chytré hodinky Samsung Gear S3 vycházejí v zahraničí již 18. listopadu, nedlouho poté by se měly dostat i do České republiky. Cena je v předobjednávkách stanovena na 10 990 Kč, což není rozhodně málo. Na druhou stranu toho nabízí hodně, jak si můžete přečíst v prvním pohledu.

Plánujete koupi Samsung Gear S3?

Zdroje: androidauthority.com, news.samsung.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)