TOPlist

Samsung Gear S3 video: Výdrž až 4 dny? (první pohled)

samsung gear S3 video

Každoroční plodný veletrh IFA, konající se tentokrát v Berlíně, nadělil uživatelům i zbrusu nový model hodinek Samsung. Hned dva modely – Samsung Gear S3 Classic a Frontier. Vítané vylepšení specifikací oproti předchozím modelům čítá například baterii s vyšší kapacitou nebo vlastní GPS. Samsung Gear S3 video Svět Androida prozradí více o designu, nových funkcích i vylepšeném hardwaru.

Samsung Gear S3 video – žádné designové riskování

Na videopohledu jsme se zaměřili na verzi Classic, která se od verze Frontier liší zejména v použité konstrukci. Menší ze dvou představených modelů Classic je určen spíše ke každodennímu nošení, Frontier pak připomínají spíše robustnější armádní styl hodinek.

Z hlediska samotného provedení však tolik změn nenalezneme – Samsung se rozhodl nepodnikat žádné riskantní kroky a vsadil na funkční prvky. Na přední části tak nalezneme klasický kruhový displej, kovové zpracování i otočný ciferník. Ten se navíc dočkal vylepšení v podobě možnosti reagovat na příchozí hovory či oznámení. Co je však mnohem důležitější jsou útroby nových chytrých hodinek – o třetinu lepší baterie má zaručit výdrž hodinek až 4 dny a velmi vítanou funkcí je i samostatná GPS. Funkčnost podrobíme důkladnému testování a brzy se můžete na portálu Svět Androida těšit na plnohodnotnou recenzi.

[aps_product_sz id=“409479″]

Samsung Gear S3 – první pohled

Samsung Gear S3 - první pohled

Více podrobností o nových hodinkách naleznete ve článku oficiálního představení Samsung Gear S3.

Další videopohledy z IFA 2016 v Berlíně

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)