Menu

Samsung Gear S3 dostává aktualizaci na Tizen 3.0. Jaké novinky přináší?

Tizen 3.0 se začal postupně uvolňovat a postupně je k dispozici ke stažení prostřednictvím aplikace Samsung Gear v telefonu. Co tahle významná aktualizace pro chytré hodinky Samsung Gear S3 přináší?

Tizen 3.0 přináší celou řadu novinek

Samsung Gear S3 jsou obecně považovány za jedny z nejlepších chytrých hodinek. Na trh se dostaly ke konci roku 2016 a až nyní obdržely významnou aktualizaci. Tizen 3.0 je součástí balíčku “Value Pack Update”, kterou společnost Samsung uvedla.

Nová verze systému Tizen se poprvé ukázala v hodinkách Gear Sport, které byly nedávno představeny. Takže se nejedná o tak překvapující novinky, vidět jsme je už mohli na jiných hodinkách. Jedno z největších vylepšení, které Samsung připravil, je mnohem větší zaměření na fitness funkce. Vylepšila se přesnost senzoru srdečního tepu, můžete přes hodinky přidávat jídlo, které jste snědli. Hodinky vám pak vypočítají kalorie.

Pokud jste si ale chytré hodinky nekoupili kvůli sportování, tak má pro vás Samsung také několik novinek. Nyní se dají vytvářet nové kontakty a události rovnou v hodinkách. Dále se dá také upravit možnost připomínek, a to třeba pro oznámení z webů.

samsung gear s3 tizen 3.0

Uživatelské rozhraní přináší několik menších změn. Widgety byly přepracovány, nyní ukazují více informací. Používání Tizenu se také vylepšilo, konečně se dá změnit uspořádání aplikací podle toho, jak byly v poslední době použity. Aplikace Samsung Gear v telefonu také obdržela modernější vzhled.

Samsung Gear S3 – classic

Samsung Gear S3 Classic

  • Displej 1,3'', Super AMOLED, 360 x 360 px
  • Hmotnost 57 g
  • Senzory GPS, tep, gyroskop, akcelerometr
  • Konektivita bluetooth
  • Úložiště 4 GB
  • Baterie Li-Ion 380 mAh

Vlastníte Samsung Gear S3? Obdrželi jste již aktualizaci na Tizen 3.0?

Zdroj: androidcentral.com

 

Komentáře

OndraUhlir

22.11.2017 22:39

Gear S3 mam, aktualizaci jsem dostal a od té doby nemůžu přes hodinky volat. Ani hovory přijímat. Takže cool update :-)

Synus

Synus 0

23.11.2017 8:54

Mám Gear S3 Frontier hovory mi fungují bez problému. Jediné co bych viděl jako mínus tak zrušili gesto pro návrat zpět.

OndraUhlir

23.11.2017 11:33

Hmm… Tak já to zkusím obnovit do továrního nastavení. (Taky Frontier)

kef

24.11.2017 23:54

s3 clasic po update bez problemu

Xarra

Xarra -1

25.11.2017 11:40

Vlastním S3 Classic a tiež ma štve gesto pre návrat späť. Hovory sú bez problémov, no nie je možné zvoliť ciferníky Mr.Time. Watchmaker v pohode.

ohajo342

27.11.2017 9:48

Po aktualizaci přestaly být hodinky stabilní, několikrát denně se zaseknou, hned třetí den po updatu se v noci odpojilo nabíjení kvůli přehřátí (viděl jsem to poprvé a to jsem byl na originální nabíječce). Počkám týden a pak půjdou do reklamace. Mám verzi Clasic

Ondrej Siheľský

29.11.2017 20:18

Mám verziu Frontier a po aktualizácii sa znížila výdrž na nabitie o tretinu. Neviem stiahnuť žiaden ciferník cez hodinky, vypisuje mi to: Podmienky a požiadavky a zásady ochrany osobných údajov boli aktualizované. Pomocou prepojenia uvedeného nižšie si prečítajte a odsúhlaste právne informácie a potom sa prihláste znova. http://account.samsung.com .
Keď sa n tam prihlásim nikde neviem nájsť potvrdenie tých podmienok, mám tam len možnosť stiahnuť ich… Ale cez mobil viem ciferníky sťahovať.

Karel Doubrava

1.12.2017 10:14

Jak se odpojí, už se samy nepřipojí a fungují na půl samostatně. Na půl myslím to, že mi chodí notifikace a fungují hovory, ale hodinky se tváří jako odpojené a není synchronizace na Health ani na vyhledání Gear. Výdrž baterie se také snížila. Jsem docela nas….j.

RSS (komentáře k článku)