TOPlist

Samsung prý překvapí tenkou verzí očekávané skládačky, sebere jí však důležitou funkci

Samsung Galaxy Z Fold5
  • Samsung letos vydá novou řadu skládacích telefonů Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip
  • Galaxy Z Fold6 má být začátkem příštího roku aktualizován, jiná verze prý dorazí s vlajkami Galaxy S25
  • Podle známého analytika půjde o Galaxy Z Fold6 Slim s větším displejem a tenčí konstrukcí

Letos v létě se kromě nové generace chytrých hodinek Galaxy Watch a prstenu Galaxy Ring pochopitelně představí i další řada skládacích telefonů Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. Dalšího přírůstku do rodinky takzvaných foldablů bychom se pak měli dočkat začátkem příštího roku, kdy se prý představí tenčí verze Galaxy Z Foldu6. Bude však obrána o jednu z klíčových funkcí.

O takzvaném Samsung Galaxy Z Foldu6 Slim (existuje i šance, že půjde o dříve omílaný Galaxy Z Fold6 Ultra) informoval uznávaný analytik Ross Young. Dle jeho informací dostane dokonce větší displej než klasický Galaxy Z Fold 6 a cenově na tom překvapivě bude velmi podobně. Co ale bude pro některé fanoušky jihokorejských skládaček bezpochyby zklamáním, je údajná chybějící podpora pro dotykové pero S Pen.

Samsung Galaxy Z Fold5

Samsung Galaxy Z Fold6 Slim se na trh s nejvyšší pravděpodobností dostane po boku vlajkových smartphonů Galaxy S25. K debutu tak zřejmě dojde v lednu, nejpozději v únoru roku 2025. Výroba displejů má nicméně odstartovat ještě koncem letoška.

Ocenili byste Samsung Galaxy Z Fold s tenčí konstrukcí?

Zdroje: X (1, 2, 3), Android Central

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)