Galaxy Z Fold4 má dostat několik zásadních vylepšení. Na co se těšit?

galaxy z fold3

Očekává se, že Samsung představí na své dnes již tradiční srpnové konferenci nové ohebné telefony z řady Galaxy Z. Nyní jeden z leakerů, chunvn8888 přišel s poměrně zajímavými novinkami, které odhalují, že by se Galaxy Z Fold4 mohl pochlubit velice solidní soustavou foťáků.

Galaxy Z Fold4 má dostat foťáky z S22 Ultra

Můžeme prý počítat se stejným snímačem, který jihokorejská firma použila u Galaxy S22 Ultra. Konkrétně jde o 1/1.33″ ISOCELL HM3 senzor od Samsungu. Očekává se rovněž 12Mpx ultraširoký fotoaparát a 10Mpx teleobjektiv s 3x optickým zoomem. Vylepšení by se měla dočkat také selfie kamerka, která dostane rozlišení 10 Mpx.

Kromě toho se Samsung vytasí také s lehčím a tenčím tělem, přičemž pod kapotou by měl tikat dosud neoznámený čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1+. Vzhledem k tomu, že Samsung v ohebných telefonech Exynosy nepoužívá, se dá očekávat, že se jich dočkáme i my.

Zkoušeli jste foťák u Galaxy S22 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)