Že je Galaxy Z Fold3 moc drahý? V Česku je na něj super akce

samsung galaxy z fold3 sleva

Čas od času procházíme různé české e-shopy a hledáme zajímavé akce, o kterých bychom vám pak mohli napsat. Nyní nás uchvátila sleva na loňský, ale stále vynikající ohebný telefon – Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Ten stál v době svého uvedení vysokých 46 999 Kč, avšak za přibližně rok a půl se dostal někam na 24 290 Kč, podle serveru Heureka. Jeden z českých e-shopů, konkrétně Datart však tuto cenu ještě znatelně snížil a tak lze nyní stále velmi slušnou skládačku koupit hluboko pod 20 000 Kč.

Samsung Galaxy Z Fold3 jihokorejská firma představila v srpnu roku 2021 a z výroby disponoval systémem Android 11. Samsung se zaručil za minimálně tři roky hlavních aktualizací, což v praxi znamená, že se na mobil podívá i Android 14. Je ale klidně možné, že se softwarová podpora ještě o rok prodlouží. Po hardwarové stránce obstojí v pohodě i dnes. Vždyť pod kapotou tiká stále velmi solidní Snapdragon 888, který zaopatřuje plynulý chod systémem a zvládá samozřejmě i náročný multitasking nebo náročné hry. Dopomáhá mu hned 12 GB RAM a v tomto případě 256GB úložiště. Oba dva displeje mají obnovovací frekvenci 120 Hz, nechybí podpora S Penu a vyloženě nezklame ani sestava fotoaparátů.

Na Datartu je nyní možné telefon sehnat za velmi slušných 18 697 Kč, což je nižší cena než třeba za základní Galaxy S23. Pokud tedy toužíte po skládačce, ale cena pro vás byla vždy překážkou, možná vás tato nabídka zaujme.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvá tato sleva?

Zdroj: Datart

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)