Test odolnosti: Galaxy Z Flip3 přes záda jen tak nepřelomíte

Samsung Galaxy Z Flip3 test odolnosti JerryRigEverything

Nejnovější ohebný Samsung mobily Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 přinesly do světa flexibilních mobilů jednu velmi zajímavou vlastnost. Doposud nejlepší odolnost, kterou reprezentuje hlavně velmi úctyhodné krytí IPX8 (výrobce také veřejně vysvětlil, jak se ho podařilo docílit). Jak je to ale třeba i s panty, hlavním displejem nebo odolností proti prachu či jiným částečkám? U horizontálně rozevíracího Foldu na tyto otázky již před časem odpověděl autor populárního YouTube kanálu JerryRigEverything. A stejný experimentátor před pár hodinami dokončil také test odolnosti véčka Galaxy Z Flip3.

Samsung Z Flip 3 Durability Test! – Can it survive Dirt?!

Samsung Z Flip 3 Durability Test! - Can it survive Dirt?!

Největší slabinou nadále zůstává hlavní displej, který dokázaly poškodit látky spadající do prvního či druhého stupně Mohsovy stupnice. Na tomto prostě musí ještě flexibilní mobily zapracovat. Vnější displej podlehl škrábancům a vrypům od materiálů v mnohem vyšších stupnicích 6 a 7, za což může Gorilla Glass Victus.

Byl to ale hlavně pant, který si od JerryRigEverything vysloužil nejhlasitější uznání. Telefon se v nepřirozeném prohnutí přes svou osu ocitl až po hodně velkém nátlaku a i po tomto nešetrném zákroku byl pant schopný fungovat. Ani po použití písku dokonce nebyl nijak hlasitější.

Jak zatím vnímáte odolnost ohebných mobilů?

Zdroj: JRE

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)