Video test odolnosti: Jak drsnou péči ustojí Galaxy Z Fold3?

Samsung Galaxy Z Fold3 test odolnosti

Je levnější než předchůdce, nicméně vybavenější a podle výrobce také o dost odolnější. Řeč je o novém ohebném telefonu Samsung Galaxy Z Fold3, který se mimo jiné chlubí pevnějším rámečkem, stupněm ochrany IPX8 nebo technologií Gorilla Glass Victus na vnějším displeji i foťácích. Jak moc tyto technologické novinky napomohly tomu, aby byl telefon schopný čelit drsnému zacházení? Na to odpověděl test odolnosti ze známého YouTube kanálu JerryRigEverything.

Is the Galaxy Fold 3 really 80% Stronger?! – Durability Test!

Is the Galaxy Fold 3 really 80% Stronger?! - Durability Test!

Odolnější záda a venkovní displej patří díky nové technologii na šestý stupeň tvrdosti Mohsovy stupnice. To telefon předurčuje k tomu, aby v zavřeném stavu bez problémů odolal nástrahám v běžné kapse nebo kabelce. Vnitřní displej je prý také o něco lepší, ale stále je hodně citlivý i na pouhé rytí nehtem.

Pochvalu si vysloužil pant, který dobře odolává vodě (Samsung nedávno vysvětlil, jak toho docílil) a také prachu. Spoj mezi dvěma křídly mobilu dokonce dobře odolal i pokusům o jeho prolomení na druhou stranu. Na tyto i další drsné experimenty mrkněte do videa. Mimochodem: Kolik byste tipovali, že bude stát výměna displeje?

Co byste čekali, že ohebný telefon ještě vydrží?

Zdroj: JRE

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)