Na kolik vyjde oprava displeje u Galaxy Z Flip3 a Z Fold3?

oprava displeje Samsung Galaxy Z Fold3 Z Flip3 cena

Společnost Samsung zveřejnila ceny, za které si mohou nechat majitelé nových ohebných telefonů Galaxy Z Flip3 a Z Fold3 vyměnit displeje v rámci mimozáručního servisu. Jde tedy o nejvyšší možné částky, které si nahrazení originální obrazovky (bez oprav rámečku či zadního krytu) vyžádá. Jedná se o celkové ceny včetně materiálu, práce a DPH, které se mohou u jednotlivých servisních partnerů jen drobně lišit.

Mimozáruční výměna / oprava displeje u Galaxy Z Flip3 a Z Fold3

  • Z Fold3 hlavní displej cca 14 000 Kč / 550 eur
  • Z Fold3 vnější displej cca 4 000 Kč / 150 eur
  • Z Flip3 hlavní displej cca 9500 Kč / 380 eur
  • Z Flip3 vnější displej cca 2500 Kč / 100 eur

Oproti loňské generaci Samsung “ohebňáků” došlo k příjemnému snížení cen těchto oprav či výměn. Ceny se již blíží servisu běžných telefonů, u vnějších obrazovek jdou dokonce pod současné standardy. Nutno podotknout, že v rámci předobjednávek získají noví majitelé telefonů Galaxy Z Flip3 a Z Fold3 na rok zdarma pojištění Samsung Care+, které má vlastní ceník pro případnou spoluúčast při servisu i další pravidelné hrazení.

Co říkáte na uvedené ceny oprav?

Zdroj: TZ Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)