Samsung Galaxy Z Flip 3 vypadá fantasticky. Co na něj říkáte?

nový ohebný telefon samsung

V pondělí jsme vám psali o nových oficiálních snímcích chystaného ohebného telefonu od Samsungu. Snímky pocházejí z videa, které bylo zachyceno v poměrně špatné kvalitě, přesto poznáme co od telefonu přibližně čekat. Nyní však máme k dispozici také detailní rendery chystaného Samsung Galaxy Z Flip 3.

Samsung Galaxy Z Flip 3 rendery

O ně se postaral (jako obvykle) server LetsGoDigital v čele s grafikem Giuseppem Spinellim. Právě na základě uniklého videa vytvořil několik renderů nového Galaxy Z Flip a můžeme říct, že telefon vypadá opravdu fantasticky. Na zadní straně telefonu vidíme mnohem větší displej, údajně o velikosti 1,83″, který by měl být schopen zobrazovat plnohodnotné zprávy a další užitečné informace. Když jsme původní generaci Z Flipu testovali, měli jsme ze sekundárního displeje pocit spíše takové lepší notifikační diody.

Vidíme také matnou povrchovou úpravu skla, kterou by mělo chránit Gorilla Glass Victus. Tato volba je za nás také hezčí a praktičtější než lesklý povrch. Můžeme ji znát třeba z novějších iPhonů řady Pro. Jediným zdánlivým nedostatek je absence teleobjektivu. Počítá se s tím, že Samsung nasadí klasický širokoúhlý + ultraširokoúhlý snímač. Telefon by se měl oficiálně představit již v červenci spolu s dalšími ohebnými modely.

Jak se vám telefon líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)