TOPlist

Schopné hodinky za směšné peníze? Levnější Galaxy Watch FE omylem potvrdil samotný Samsung

samsung galaxy watch fe ilustrace
  • Samsung letos zajímavě osvěží své portfolio chytrých hodinek
  • Kromě modelu pro nejnáročnější přijde i odlehčená verze
  • Její existenci nyní omylem potvrdil samotný výrobce

Letošní generace chytrých hodinek od Samsungu bude po letech konečně zajímavá. Kromě základního modelu se totiž zřejmě dočkáme nadupaného modelu Galaxy Watch X (případně Galaxy Watch Ultra), který bude konkurovat Applu skvělou výdrží a bytelnou konstrukcí s odvážným designem, ale také levnějšího kousku, jenž pravděpodobně zpřístupní Wear OS méně náročným uživatelům. Jeho existenci nyní omylem potvrdil samotný výrobce.

Už dlouho se spekuluje, co přesně budou ony levnější jihokorejské hodinky vlastně zač. V minulosti se omílalo hned několik různých názvů, ale jakmile se začaly objevovat výpisy z certifikačních databází, zjistilo se, že nejpravděpodobnějším ze všech jmen je Galaxy Watch FE. Hodinky jsou přitom spojovány s modelovým označením SM-R861.

Nic zajímavého by se pravděpodobně nedělo, kdyby Samsung tuto směsici písmen a čísel nevyvěsil na své vlastní webové stránky. Jak si všimnula zahraniční média, pro produkt s označením SM-R861 už existuje stránka podpory, což jasně potvrzuje jeho plánované uvedení na trh.

Bližší detaily bohužel stále nemáme k dispozici, Samsungu totiž nepovedlo provařit žádné podrobnosti týkající se specifikací ani ceny. Někdejší úniky však nasvědčovaly tomu, že Galaxy Watch FE budou stavět na Galaxy Watch 4 a dostanou otočnou lunetu.

Líbily by se vám levnější Galaxy Watch?

Zdroj: MySmartPrice

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)