TOPlist

Samsung Galaxy Watch Active: Stylové hodinky pro vyrovnaný osobní i pracovní život

predprodej chytrych hodinek samsung galaxy watch active

Komerční článek

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active na první pohled zaujmou svým designem. V jednoduchosti je krása. Čistý a účelný zevnějšek hodinek nechává vyniknout novým funkcím navrženým pro jednoduchou správu rozvoje tělesné a duševní kondice a pohody.

Nestresujte se stresem

Galaxy Watch Active jsou navrženy tak, aby svému majiteli pomohly najít cestu k pohodovému životnímu stylu a nastavení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. Pro každého z nás to znamená něco jiného, Galaxy Watch Active proto sledují všechny důležité aspekty vašeho života. Průběžně monitorují a analyzují data o vaší fyzické aktivitě, kvalitě spánku a míře stresu, a jsou tak schopné provádět dlouhodobou analýzu celkového zdravotního stavu.

Všechna data navíc dokáží také v reálném čase vyhodnocovat, což se hodí zejména ve chvílích, kdy na vás „všechno padá“. Hodinky vám v takové situaci řeknou stop dřív, než bude pozdě, a za pomoci jednoduchých dechových a relaxačních cvičení vám pomohou uvolnit napětí a získat ztracenou koncentraci. Zvládání stresu je tak nyní díky nástroji Stress Tracker o poznání méně stresující.

Pro aktivní život

Další praktickou novinkou Galaxy Watch Active je funkce automatického rozpoznávání fyzické aktivity. Před zahájením sportování se tak už nebude stávat, že monitoring zapomenete zapnout. Hodinky automaticky rozeznají, jestli zrovna běžíte, jedete na kole, veslujete, používáte eliptický trenažér nebo provádíte dynamický trénink. Manuálně si pak můžete vybrat sledování dalších více než 39 aktivit, nastavit k nim denní cíle a sledovat svůj pokrok.

Galaxy Watch Active obsahují oblíbené aplikace třetích stran, jako jsou Under Armour, Spotify a Strava. Prostřednictvím virtuálního asistenta Bixby, který vám umožní volat nebo odesílat zprávy, můžete ovládat Galaxy Watch Active hlasem, aniž byste museli vzít telefon do ruky. Pro aplikace nebo hudební soubory je v hodinkách prostor o velikosti 4 GB. samsung galaxy watch active chytre hodinky tizen os

Samozřejmou výbavou hodinek Galaxy Watch Active je pak voděodolnost do hloubky až 50 m, vojenská certifikace MIL-STD-810G, GPS a bezdrátové nabíjení.

Styl za každé situace

Ač můžou hodinky Galaxy Watch Active na první pohled působit spíše sportovním dojmem, nepatřičně nebudou vypadat ani s formálnějším oděvem. Řemínky budou k dostání v osmi barvách, „zavěsit“ si ale své Galaxy Watch Active můžete i na řemínek vlastní.

Největší změnou oproti předchozí generaci Galaxy Watch je chybějící otočná luneta. Galaxy Watch Active jsou díky tomuto řešení lehčí a kompaktnější, což ocení například vyznavači plavání při každém dalším tempu. Veškeré ovládání hodinek se odehrává na ciferníku tvořeném dotykovou AMOLED obrazovkou s vysokým rozlišením 360 x 360 bodů o průměru 28 mm a pomocí dvou tlačítek na jejich pravé hraně.

Hodinky Galaxy Watch Active je možné spárovat s telefony se systémem Android (minimálně verze 5.0 a 1,5 GB RAM) a iOS (iPhone 5 s iOS 9 a vyšší).

Zakoupit je můžete ve čtyřech barevných variantách: černé, stříbrné, růžovo-zlaté a zelené. V Česku budou Galaxy Watch Active k dostání od 29. března za doporučenou maloobchodní cenu 6 499 Kč. Nové hodinky Galaxy Watch Active si můžete předobjednat již nyní a k tomu dostanete zdarma bezdrátovou powerbanku (v hodnotě 1 290 Kč) s kapacitou 10 000 mAh.

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)