TOPlist

Galaxy Watch 6 vypadají skvěle! Mrkněte na oficiální snímky

Galaxy Watch 6 rendery
  • Samsung Galaxy Watch 6 se odhalují na oficiálních renderech
  • Po roce se vrátí varianta Classic s otočnou lunetou
  • K představení by mělo dojít už 26. července

Už za měsíc se odehraje velká akce Galaxy Unpacked, kde budou mít hlavní slovo telefony Galaxy Z Fold5 a Z Flip5, avšak dojde také na představení hodinek Galaxy Watch 6 a Galaxy Watch 6 Classic. Až doposud se dařilo držet oficiální snímky pod pokličkou, ale nyní nám web WinFuture přinesl detailní rendery obou variant. Pojďme se tedy společně mrknout na nejočekávanější Wear OS hodinky letošního roku.

Základní Samsung Galaxy Watch 6 mají být k dispozici v černé, béžové a stříbrné verzi, na výběr bude ze dvou velikostí – 40 a 44 mm, stejně jako minulý rok.

Po roční pauze se vrátí také varianta Classic, která nahradí stávající Pro. Tu si budou zákazníci moci pořídit v černé a stříbrné a dokonce i u nich nabídne jihokorejská firma dvě velikosti a to sice 43 a 47 mm. Už teď je jisté, že se do ní vrátí oblíbená otočná luneta, která spoustě lidem v Galaxy Watch 5 Pro chybí.

Všechny modely bude možné zakoupit v LTE verzi, pod kapotou bude tikat čipset Exynos W930, lehce upravená verze současného Exynosu W920.

Samsung sice oficiálně nepotvrdil datum představení, ale více zdrojů se shoduje na termínu 26.7.2023. Akce se bude konat v Soulu, hlavním městě Jižní Koreji.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Která varianta Galaxy Watch 6 vám padla do oka?

Zdroj: GSMArena, WinFuture

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)